Fiat Doblo Yedek Parça – Fiat Doblo Çıkma Yedek Parça 2020

Fiat Doblo iyi bir araba mı?

Fiat Doblo yedek parça, çok pratik ve uygun fiyatlı bir MPV’dir. Citroen Berlingo ve Peugeot Rifter gibi modellere bir alternatiftir ve onlar gibi, hem nispeten küçük fiyatının hem de büyük pratikliğinin sırrı, bir minibüse, Doblo Cargo’ya dayanmasıdır.Unutmayın, bu muhtemelen resimlerden çok açık. Ve eğer oyunu başkasına vermezlerse, iç mekana bakmak kesinlikle işe yarar. İçerideki gösterişsizliğin tanımı çok fazladır, ancak ne kadar azı fazlasıyla zorsa ve günlük aile hayatıyla Fiat Doblo yedek parça başa çıkma işinden daha fazlası olmalıdır.Belki de söyleyebileceğiniz en iyi şey, ihtiyacınız olan her şeyi size verirken, yüksek ve dik, ancak rahat sürüş pozisyonu, yolun ve çevrenin hakim bir görünümünü verir.

Fiat Doblo Ne Kadar ?

Aileler de Fiat Doblo’yu sevecekler, çünkü öncelikle içeride ancak bir seçenek olarak başka bir çift ekleyebilirsiniz, bu da bunu satın alabileceğiniz en ucuz yedi koltuklu araçlardan birine dönüştürecek. Ve ister beş ister yedi koltuklu seçeneği tercih edin, içerideki herkesin bol bol yeri olacak. Bu yeterli değilmiş gibi, kullanımda koltuklarınız olmadığında, devasa bir bagaj bırakmak için katlayabilirsiniz. Beş arka

fiat doblo yedek parça

koltuğu da yoldan çıkarın ve oynayabileceğiniz 3.200 litreniz var. Alan çok yüksek olduğu için bir bisikleti veya bebek arabasını dik konuma bile yerleştirebilirsiniz.

Fiat Doblo Çıkma Yedek Parça

Fiat Doblo serisi 94bhp 1,4-litrelik benzinli bir motorla başlıyor ve oradan sonuna kadar dizel. 89bhp, 94bhp, 104bhp ve 118bhp versiyonlarında serinin geri kalanını dolduran 1,6 litrelik bir Multijet dizel vardır, ancak yalnızca Multijet 95 (94bhp) ve Multijet 120 (118bhp) Euro 6 uyumludur. Dualogic otomatikleştirilmiş manuel şanzıman isteğe bağlı olarak mevcuttur ve yalnızca 89bhp dizel ile birlikte gelir.

Şimdiye kadar, çok kamyonet gibi, ama sizi şaşırtacak şey, Fiat Doblo’nun şaşırtıcı bir şekilde araba benzeri ve genel olarak oldukça rahat olması. Ya da içinde birkaç kişi olduğu sürece. Değilse, araba biraz zıplama eğilimindedir; ve bu konfor seviyesi için ödün, yumuşak süspansiyonun gövdenin köşelerde yuvarlanma eğiliminde olduğu anlamına geliyor.

Bunun büyük yükleri veya çok sayıda insanı taşımak için tasarlanmış büyük bir araba olduğu düşünüldüğünde, dizel motorla en iyi durumda olması şaşırtıcı değildir – ancak, şehirde çok fazla zaman geçirmezseniz, benzin bir göz atmaya değer.

 


Fiat Doblo Yedek kazımkarabekir, osb, küçük osb diye bilinen sanayi sitelerinde rahatlıla bulabilirsiniz. Bütün firmalarda uygun fiyata bulabileceğinizden eminiz. Bunun sizlere faydası bir arıza sorununuzda yedek parçaya kolay erişimi ve uygun ücret ile beraber yola kaldığınız yerden devam edebilirsiniz Fiat Doblo Yedek Ankara da en uygun fiyata ve en kaliteli şekilde temin edebilirsiniz.

Fiat Doblo Fiat Doblo Specs & Pictures

listed in this advert.
Fiat Doblo Yedek Çekilişimiz Başladı ! Hemen Fiat Doblo Yedek Kazanmak için konuya mail adresinizle birlikte yorum gönderin... Her yorum 1 adet çekiliş hakkı demektir.

FAQ

otomobilleri günümüzde ki fiyatı ortalama 65000 - 500000 TL arasında değişmektedir. Fiat Doblo Yedek

Fiat Doblo Yedek otomobillerde hem otomatik hem de manuel segmentleri bulunmaktadır.

Fiat Doblo Yedek otomobillerde otomatik vitesleri her kullanıcı için farklı yorumlanmaktadır.

No comment