Ford Focus Modifiye – Aksesuar – Jant *2021

Ford Focus Modifiye muhtemelen, sıkı bir Ford Focus meraklısıysanız, o zaman her zaman Focus’unuzun her alanda daha iyi performans göstermesini sağlayacak bir yol arıyorsunuz. Durum buysa, Steeda tüm Ford Focus performans ihtiyaçlarınızı karşılar. Uzun yıllardır Steeda, tüm Focus modelleri için performans parçaları sağlama ve üretme konusunda endüstri lideridir. Odağınızı günlük olarak yönlendiren bir meraklıysanız veya şu anda takip günleri için bir tane oluşturuyorsanız, Ford Focus Modifiye performans hedeflerinize ulaşmak için ihtiyacınız olan her şeye sahibiz.

Steeda teklifleri çok çeşitli alçaltıcı yaylar, sallanma çubukları, soğuk hava girişleri, egzoz ve aksesuarları içerir. Tüm bu bileşenler bir araya geldiğinde benzersiz bir şekilde türünün tek örneği olan ve kalabalığın arasından sıyrılacak bir Odak oluşturabilir. Daha fazla stil ve performans mı arıyorsunuz? Peki, şanslısın! Süspansiyonunuzu hızlandırmanıza yardımcı olacak ayarlayıcılarımız, yükseltilmiş fren kitlerimiz, stil yükseltmelerimiz ve şasi bileşenlerimiz var. Aradığınız şeyi bulamazsanız, daha fazla bilgi için performans uzmanlarımızdan biriyle iletişime geçin veya Ford Focus Modifiye parçalarını bugün sipariş edin!

Modifiye Ford Focus

Ford Focus Modifiye Dört silindirli motorları, turboları, ralli yarışlarını ve güçlendirmeyi seven bir meraklıysanız, tutkulu bir Ford Focus hayranı olmalısınız. Son teknoloji tasarımı, işlevselliği ve verimliliği ile Focus, 15 yılı aşkın süredir segmentte lider konumdadır. Ford Focus meraklılarının en sevdikleri hot hatch konusunda neden bu kadar tutkulu oldukları hiç de şaşırtıcı değil. Steeda, halihazırda sportif tasarımı ve muhteşem performansı geliştirmek için hızlı ve şık parçalar üretmede endüstrinin başvurduğu şirket olmuştur. Her yeni nesil Focus, her yerde meraklılara sunmak için daha heyecan verici bir şey getirdi.

Örneğin, Focus SVT 2000’lerin başında piyasaya sürüldüğünde, her yerdeki meraklılar, Mustang fiyat noktasında olmayan ancak yine de sportif ama verimli bir şey isteyen müşteriler için Ford’un o sırada tam da ihtiyaç duyduğu şey olduğunu haykırdılar. Steeda, Focus serisindeki bu büyüyen segmentin farkına varan ilk şirket oldu. O zamandan beri, sürüş kalitesini ve Focus performansınızı artırmak için egzoz, soğuk hava girişleri, özel ayar, alçaltıcı yaylar ve süspansiyon çözümleri dahil olmak üzere çok çeşitli parçalar üretiyoruz.

Daha fazla mod mu arıyorsunuz? İşlevselliği korurken Ford Focus Modifiye daha agresif bir görünüm kazandırmak için gövde kitleri, ön ayırıcılar, aydınlatma ve daha fazlasına kadar her şeye sahibiz. Zorlu meraklılar için taleplerinizi karşılayacak yarış parçalarımız var, Steeda, atabileceğiniz tüm turboşarjlı gücü durdurmak için harika bir büyük fren kitleri yelpazesi sunuyor. Ne ararsanız arayın, Focused‘inizi mükemmel bir şekilde ayarlayacak bilgi, arka plan ve deneyime sahibiz. İhtiyacınız olanı bulamıyor musunuz? Daha fazla bilgi almak veya Ford Focus parçalarınızı sipariş etmek için bugün performans uzmanlarımızdan biriyle iletişime geçin!

Bu, ayarlama paketinin 700 dolardan daha düşük maliyetli olduğu düşünüldüğünde etkileyici bir yükseltmedir.

Ford Focus Modifiye İngiltere merkezli tuner Mountune, Ford’un fantastik dört silindirli EcoBoost motorundan daha fazla güç elde etmesiyle ünlüdür. Son zamanlarda, tuner Ford Focus RS’ye 684 beygir gücüne kadar muazzam bir güç artışı sağladı ve şimdi Mountune, Ford Focus ST için performans hatchback’e hak ettiği gücü veren bir ayar kiti geliştirdi .

Ford, 275 beygir gücü ve 309 lb-ft tork üreten ve eski modelin 2.0 litrelik biriminin yerini alan şirketin 2.3 litrelik EcoBoost motoruyla geçen yıl yeni Focus ST’yi tanıttı. Bu sizin için yeterli güç değilse, Mountune’un yeni m330 paketi, gücü 325 hp ve 380 lb-ft torka çıkararak Volkswagen Golf R ve Honda Civic Type R‘den daha güçlü hale getiriyor .

Stok, Spor / Parça ve Performans modları dahil olmak üzere m330 yükseltmesinde üç kalibrasyon mevcuttur ve ikincisi maksimum performans sunar. Sport / Track modu, daha agresif bir başlatma kontrolü ve egzoz sesini devreye sokarken, Stock Performance aracı standart konfigürasyona geri döndürür. Performans modunda, değiştirilmiş Ford Focus Modifiye ST, stok arabadaki 5,7 saniyeden 5,2 saniyede 0-62 mil / saat hızlanacak. Diğer yükseltmeler arasında, yumuşak ve hassas, kaldırmasız vites değişiklikleri ve gelişmiş egzoz aşımı için kaldırmasız vites optimizasyonu bulunur.

Ekstra gücün kilidini açmak için, sahiplerin Mountune’un adaptörünü OBD’ye takmaları ve şirketin ‘SMARTflash‘ akıllı telefon uygulamasını kullanarak yükseltmeyi etkinleştirmeleri yeterlidir.

Ford Focus Aksesuar

ford focus modifiye

Ford Focus Modifiye Mountune performans direktörü Alec Pell-Johnson, “Zaten harika olan otomobile güç ve performansı artıran m330 paketini nihayet piyasaya sürmekten mutluluk duyuyoruz” dedi. “Hem m225 hem de m235 kitleri, piyasaya sürüldüklerinden bu yana son derece başarılı oldu ve müşteriler arabalarının kalibrasyonunu doğrudan akıllı telefonlarından değiştirmenin ne kadar kolay olduğunu seviyorlar. SMARTflash, kalibrasyon yükseltmelerinin geleceği ve bizler nasıl olduğunu görmek için sabırsızlanıyoruz. müşterilerimiz Mk4 Focus ST için en son yükseltmemizi alıyor. ”

Mountune’un Ford Focus ST için m330 paketi sadece 599.00 £ (696.49 $) tutarındadır. Ne yazık ki, Ford daha kazançlı crossover ve SUV‘lara odaklanmaya devam ettiği için Ford Focus Modifiye  artık Amerika’da satılmıyor.


Ford Focus Modifiye kazımkarabekir, osb, küçük osb diye bilinen sanayi sitelerinde rahatlıla bulabilirsiniz. Bütün firmalarda uygun fiyata bulabileceğinizden eminiz. Bunun sizlere faydası bir arıza sorununuzda yedek parçaya kolay erişimi ve uygun ücret ile beraber yola kaldığınız yerden devam edebilirsiniz

Ford Focus Ford Focus Specs & Pictures

listed in this advert.
Ford Focus Modifiye Çekilişimiz Başladı ! Hemen Ford Focus Modifiye Kazanmak için konuya mail adresinizle birlikte yorum gönderin... Her yorum 1 adet çekiliş hakkı demektir.

Ford Focus Modifiye Ankara da en uygun fiyata ve en kaliteli şekilde temin edebilirsiniz.

not: Alırsanız Ford Olursunuz Lord

FAQ

Ford Focus Modifiye otomobilleri günümüzde ki fiyatı ortalama 100 - 500000 TL arasında değişmektedir.

Ford Focus Modifiye otomobillerde hem otomatik hem de manuel segmentleri bulunmaktadır.

Ford Focus Modifiye otomobillerde otomatik vitesleri her kullanıcı için farklı yorumlanmaktadır.

Ford Focus Modifiye Amerika araçlarıdır.

Ford Focus Modifiye Her kullanıcı için bu yorum değişmektedir. Fakat genellikle araç kullananlar tarafından beğenilmektedir.

No comment