Ford Taunus Yedek Parça – Çıkma Parça**2021

Ford Taunus yedek parça Üretilecek ilk araç G93A olarak belirlendi. 1939’dan 1942’ye kadar üretimde, hidrolik frenlemeye sahip ilk Alman Forduydu. 1942-1948 yılları arasında 2. Dünya Savaşı nedeniyle tüm üretim durdu.
Gözden geçirilen model G73A, 1948-1952 arasında inşa edildi. G93A ve G73A model serisinde, her ikisi de 1172cc motoru kullanan Estates ve Van’s bulunuyordu. 1952’den 1968’e kadar tüm Ford Taunus yedek parça otomobiller artık çeşitli modelleri ayırt etmek için 12m, 15m, 17m, 20m ve 26m adlarını kullanarak Taunus olarak markalandı. “M” tanımının İngilizceye Masterpiece olarak çevrilen “Meisterstuck” anlamına geldiği söyleniyor. Ford Taunus yedek parça P1, 1952-1959 yılları arasında 12 metre formunda 38 beygir gücü üretti. 1955-1959 arasında 55hp üreten 15m’lik bir seçenek vardı. P1, 2 kapılı Sedan, 2 kapılı Station Wagon ve Sedan Delivery modellerinde mevcuttu.
1959-1962 yılları arasında İkinci Nesil P1 mevcuttu. Bu, daha pürüzsüz çizgiler ve oyulmuş yan paneller ile mevcut P1’in yeniden işlenmiş bir modeliydi.

Ford Taunus Ne Kadar ?

sürücüler hala ve bir hibrit Ford Taunus yedek parça dahil geniş bir benzinli ve dizel motor paketi. Motorlar tartışmalı olarak Merc’in zırhındaki bir deliktir, çünkü kilit satıcılardan bazıları – özellikle daha küçük kapasiteli dizel motorlar – sınıfının en iyisi kadar rafine veya karakterli değildir. Utanç. Turboşarjlı V8’e sahip yeni Taunus henüz kullanmadık. Sedan ve station’ın en son yedek parça donanımına dayandığını unutmayın.

Ford Taunus Nasıl ?

Ford Taunus yedek parça

Geçen hafta LeMonites’in Dönüşü 24 Saat LeMons’tan ayrıldım ve Dr. G.D. Yo-Man ile araba manyağı bir saha gezisi için doğruca İsveç’e gittim. Surströmming, runestones, black metal ve tabii ki hurdalıklar (Amerikalılar için) garip Avrupa arabalarıyla dolu. Söråker’de bulunan Bloms Bilskrot, 1940’lardan 1990’lara kadar binlerce otomobil olması gereken bir şeye sahip ve envanter, motor bölmelerinde onlarca yıllık ağaçların büyüdüğü ve bitkilerin araba çatılarında malç üzerinde büyüdüğü yoğun ormana yedek parça doğru uzanıyor. Bugünün Hurdalık Buluntusu, Blom’un daha az ormanlık kesiminde bulunuyordu, bu yüzden onu fotoğraflamak için düşmüş ağaçların üzerine tırmanmak zorunda kalmadım. P3 Taunus, 1960-1964 model yılları için üretildi ve Ford Capri ve Merkur Scorpio gibi arabaları yazan Uwe Bahnsen tarafından tasarlandı. Biraz tuhaf görünüyordu, ama bunu başka hiçbir şeyle karıştıramazsınız.


Ford Taunus Yedek kazımkarabekir, osb, küçük osb diye bilinen sanayi sitelerinde rahatlıla bulabilirsiniz. Bütün firmalarda uygun fiyata bulabileceğinizden eminiz. Bunun sizlere faydası bir arıza sorununuzda yedek parçaya kolay erişimi ve uygun ücret ile beraber yola kaldığınız yerden devam edebilirsiniz

Ford Taunus Ford Taunus Specs & Pictures

listed in this advert.
Ford Taunus Yedek Çekilişimiz Başladı ! Hemen Ford Taunus Yedek Kazanmak için konuya mail adresinizle birlikte yorum gönderin... Her yorum 1 adet çekiliş hakkı demektir.

Ford Taunus Yedek Ankara da en uygun fiyata ve en kaliteli şekilde temin edebilirsiniz.

 

FAQ

Ford Taunus Yedek otomobilleri günümüzde ki fiyatı ortalama 15000 - 25000 TL arasında değişmektedir.

Ford Taunus Yedek otomobillerde hem otomatik hem de manuel segmentleri bulunmaktadır.

Ford Taunus Yedek otomobillerde otomatik vitesleri her kullanıcı için farklı yorumlanmaktadır.

Ford Taunus Yedek ABD araçlarıdır.

Ford Taunus Yedek Her kullanıcı için bu yorum değişmektedir. Fakat genellikle araç kullananlar tarafından beğenilmektedir.

No comment