Mazda Yedek Parça – Mazda 3 Nasıl ? ***2020

Mazda yedek parça 1920 yılında Toyo Cork Kogyo Co olarak kurulan bir Japon otomobil üreticisi olan şirketin adı 1984 yılında Mazda olarak değiştirildi, ancak tüm modeller model tanımlarında Mazda adını zaten kullandı. Mazda, 1967 Cosmo Sport’ta ve sırasıyla 1990’ların ve 2000’lerin daha yeni RX-7 ve RX-8 spor otomobillerinde kullanılan Wankel döner motorunu geliştirmesi ve kullanmasıyla bilinir. Rotary modeller, Mazda yedek parça daha ağır pistonlu rakiplerine kıyasla hafif ve yüksek devirli yapıları kombinasyonuyla popüler hale geldi. Ancak şirket belki de en çok saygıdeğer küçük üstü açık üstü açılır araba MX-5 ile tanınıyor ve daha popüler olarak Miata olarak anılıyor. Bu küçük spor otomobil Mazda yedek parça 1990’ların başlangıcında piyasaya çıktı ve kısa sürede yollarda en çok satan üstü açılır araba oldu.

Go-kart refleksleri ve düşük bakım maliyeti kombinasyonu, sevimli küçük arabayı “daha azı daha çoktur” için poster çocuğu yaptı ve Japon şirkete yeni nesilleri tanıttı.

Bugün Mazda yedek parça, otomobiller, üstü açılır araçlar, SUV’lar ve geçitler ile temsil edilmektedir. Bunlar, sağlıklı bir sportiflik dozu içeren ve markanın “Zoom Zoom” mantığına uygun, uygun fiyatlı, şık araçlardır. Miata bugün hala dönüştürülebilir bir yedek parça varyantıyla üretiliyor.

Mazda Hangi Ülkenin ?

Mazda yedek parça modelleri hem Japonya’da hem de Amerika’da çeşitli konumlarda üretilmektedir. Şu anda Mazda, ikisi Japonya’nın Hiroşima kenti

Mazda yedek parça

nde ve diğeri Japonya’nın Hofu kentinde olmak üzere Japonya’da üç üretim tesisi işletmektedir. Japon üretim tesislerine ek olarak, çeşitli miktarlarda birkaç Kuzey Amerika modeli, Flat Rock, Michigan’da bulunan Auto Alliance uluslararası tesisinde ve Claycomo, Missouri’deki Kansas şehri yedek parça fabrikasında üretilmektedir. Hofu, Japonya’da bulunan Hofu, Japonya tesisi, yedek parça Mazda 3 modelinin yanı sıra daha önce mevcut olan Mazda 6’nın üretiminden sorumludur. Bu modeller için motor ve şanzıman üretimi Aki ve Miyoshi’de bulunan Hiroshima fabrikaları tarafından yedek parça imalatı gerçekleştirilmektedir. Hiroşima’nın koğuşları. Japonya, Hiroshima’nın Miyoshi bölgesinde bulunan Hiroshima tesisi, Mazda serisinden çeşitli performans modellerinin üretiminden sorumludur. Bu tesisteki üretim, MX-5 roadster, RX-8’in yanı sıra CX-7 crossover SUV ve Mazda 5 Mini-van’ı içerir. Sürücü (ve ön yolcu) destekleyici koltuklarda oturuyor ve kabinde bol miktarda yumuşak dokunuşlu döşeme ve ses yalıtımı var.

Mazda 3 Nasıl ?

Mazda yedek parça 3 hatchback ve Mazda 3 sedan neredeyse iki farklı araç olarak karşımıza çıkıyor. Mazda’nın iki modeli ayrı tasarım temaları altında şekillendirmesiyle amaç buydu – sedan resmi ama sportif olmayı hedefliyor ve hatchback özgür ruhlu bir görünümle öne çıktı. Sedan, daha büyük bir sedanın oranlarını zarif bir şekilde karşılamayı başarırken, kalın arka direkleri ve kırışıksız metal levha ile hatchback, her yerde ve her zaman farklı görünme eğiliminde olabilir. Hepsi, bu iki gövde stilinin aynı sıcak, iyi donanımlı kabin ve döner kadranlı bilgi-eğlence arayüzüne sahip olduğu iç mekanda birleşiyor. Sürücü (ve ön yolcu) destekleyici koltuklarda oturuyor ve kabinde bol miktarda yumuşak dokunuşlu döşeme ve ses yalıtımı var.

2.5 litrelik bir sıralı 4 ve 6 ileri otomatik şanzıman, 2019 Mazda 3 serisinin merkezinde yer alıyor, ancak Mazda ayrıca temel model için 2.0 litrelik bir sıralı-4 ve 2021 için yeni bir 2.5 litre sunuyor. 250 beygir gücü yapan turbo-4. Mazda yedek parça ayrıca, çoğunlukla kaygan yollar için kalibre edilmiş bir all-drive sistemi sunar ve bir hatchback modeli 6 vitesli manuel şanzımana sahiptir; aksi takdirde, şanzıman 6 ileri otomatiktir.


Mazda Yedek Parça kazımkarabekir, osb, küçük osb diye bilinen sanayi sitelerinde rahatlıla bulabilirsiniz. Bütün firmalarda uygun fiyata bulabileceğinizden eminiz. Bunun sizlere faydası bir arıza sorununuzda yedek parçaya kolay erişimi ve uygun ücret ile beraber yola kaldığınız yerden devam edebilirsiniz

Mazda Yedek Mazda Yedek Specs & Pictures

listed in this advert.
Mazda Yedek Parça Çekilişimiz Başladı ! Hemen Mazda Yedek Parça Kazanmak için konuya mail adresinizle birlikte yorum gönderin... Her yorum 1 adet çekiliş hakkı demektir.

Mazda Yedek Parça Ankara da en uygun fiyata ve en kaliteli şekilde temin edebilirsiniz.
FAQ

Mazda Yedek Parça otomobilleri günümüzde ki fiyatı ortalama 90000 - 300000 TL arasında değişmektedir.

Mazda Yedek Parça otomobillerde hem otomatik hem de manuel segmentleri bulunmaktadır.

Mazda Yedek Parça otomobillerde otomatik vitesleri her kullanıcı için farklı yorumlanmaktadır.

Mazda Yedek Parça Japonya araçlarıdır.

Mazda Yedek Parça Her kullanıcı için bu yorum değişmektedir. Fakat genellikle araç kullananlar tarafından beğenilmektedir.

No comment