Opel Astra Aksesuar – Opel Astra Yedek Parça **2021

Opel Astra Aksesuar parça ve aksesuar ararken, en yeni orijinal Opel Astra J Sedan parça ve aksesuarlarını Original Car Parts’da bulabilirsiniz! Tipik bir Opel Astra J, çok çeşitli modeller ve aracınızı kişisel ihtiyaçlarınıza göre yükseltme imkanı nedeniyle mevcut değildir. Opel Astra Aksesuar J Sedan ürün yelpazemiz ile arabanızı, arabanıza en çok uyan parça ve aksesuarlarla özelleştirebilirsiniz. Bu arabanın altında en çok satan ürünlerle size ilham verelim:Opel Astra Aksesuar Kolçaklı kolçaklar , spoiler ve tamponlar , ızgaralar  ve koruma plakaları .

Tüm orijinal Opel Astra Aksesuarları J Sedan parça

Bir Opel uzmanı olarak, Opel Astra J Sedan’ınız için tüm orijinal parçaları ve aksesuarları sunuyoruz. En keskin fiyatlar ve en yüksek kalite için, çünkü arabanız için en iyi fiyata en iyi fiyata sahip olmak istediğinizi biliyoruz!

Opel Astra Aksesuarları J Sedan’ınızdan en iyi şekilde yararlanın

opel astra aksesuarları

Opel Astra Aksesuarları en yeni orijinal Opel Astra J Sedan parça ve aksesuarlarını mı arıyorsunuz? Bu parçaları Orijinal Araba Parçalarından daha iyi bir fiyata bulamazsınız! En yeni orijinal Opel Astra J Sedan aksesuarlarını ve yedek parçalarını en iyi fiyat ve hizmetle sunuyoruz. Burada tavan rafları, çamurluklar, spoiler, koruma levhaları, paspaslar, farlar, arka lambalar, güneşlikler ve daha fazlasını bulacaksınız! Tereddüt etmeyin ve geniş ürün yelpazemize bir göz atın!

Kompakt Opel Astra arabaları 1991’den beri üretilmektedir ve günümüzde sonsuz bir popülerlik kazanmaktadır. Şu anda bu araçların montajı Çin, Polonya ve İngiltere’de gerçekleştiriliyor. Daha önce bu model arabalar Almanya, Belçika, Macaristan, Hindistan ve diğer ülkelerde üretiliyordu. 1992 yılında otomobil, İrlanda Motorlu Araç Yazarları Derneği (IMWA) tarafından düzenlenen “Semperit Irish Car of the Year” ödülünü kazandı. 1994 ve 1995’te otomobile, Güney Afrika Motorlu Araç Gazetecileri Birliği tarafından “Güney Afrika Yılın Otomobili” ödülü verildi. Bu arabanın ikizleri Verano, Buick Excelle, HSV VXR, Chevrolet Vectra, Chevrolet Viva ve Vauxhall, Holden, Chevrolet, Saturn’den aynı isimli modeller.

Opel Astra otomobillerinin tarihi

Opel Astra Aksesuar Bu model 5 nesil ve 3 yeniden biçimlendirilmiş versiyonla sunulmaktadır. İlk nesil F, Eylül 1991’de piyasaya çıktı. Araba, Opel Kadett’in halefi oldu. İsim değişikliği, yeniden markalaşma ile bağlantılıydı: imalat şirketi tüm modellere yeni isimler vermiş ve “A” ile bitmiştir. Araba, 3 ve 5 kapılı hatchback, sedan, istasyon vagonu ve minibüs gibi gövde versiyonlarında satışa sunuldu. Ayrıca İtalya’daki Gruppo Bertone firması ile birlikte cabriolet Astra oluşturuldu.

Yeni nesil G, 1998’den beri piyasaya sürüldü. Tamamen çinko kaplı gövdeye ve 12 yıllık perforasyon korozyon garantisine sahip ilk markanın otomobili oldu. 2002 yılında, coupe mevcut gövde yelpazesine eklendi.

H neslinin üretimi 2004 yılında başladı. Üretici sıra dışı bir modifikasyon sundu – 3 kapılı spor hatchback Opel Astra GTC (Gran Turismo Compact). Panoramik ön cam, konfigürasyonlarından birinde standart seçeneklerden biriydi.

Dördüncü nesil J, 2009 yılında sunuldu. Özelliği, yüksek çapraz stabilite sağlayan Watt’ın bağlantı mekanizmalı arka süspansiyonu idi. Üretici, kamyonet kasasını kullanmayı bıraktı.

Opel Astra K otomobillerinin özellikleri

Opel Astra Aksesuar K neslinin dünya prömiyeri, Eylül 2015’te Frankfurt am Main Uluslararası Otomobil Fuarı’nda gerçekleştirildi. İlk olarak sadece 5 kapılı hatchback mevcuttu, ancak daha sonra karoser hattına istasyon vagonu eklendi.

Beşinci nesil otomobilin görünümü, vücuttaki kabartma çizgilerin varlığı sayesinde etkileyici ve sportif hale geldi. Dahası, daha önce radyatör ızgarası bir “gülüşü” andıran krom plakayla dekore edilmiş olsaydı, şimdi dekoratif unsur daha sert bir şekil aldı. Radyatör ızgarası büyüdü, tampon ise aksine – kompakt. Daha önce yuvarlak olan sis farları artık köşeleri yuvarlatılmış dikdörtgenlere benziyor. Bu optik eleman çerçevelerinin şekli de değişti. Yeni Opel Astra’nın dış aynaları kapılara taşındı.

Bu araba için ek seçenekler listesi birçok kullanışlı sistemi içerir. Böylelikle OnStar servisi mevcuttur; bir akıllı telefon kullanarak bazı araç işlevlerini kontrol etmeye yardımcı olur. Ayrıca, bir karayolu kazası durumunda, bu sistem bilgileri bağımsız olarak acil durum hizmetlerine aktarabilir.

Üretici ayrıca otomobili park asistanı, hız sınırlayıcı, Navi 900 navigasyon sistemi ve AirWellness – kabin aromatizasyon sistemi ile donatmayı teklif ediyor. Yoğun yollarda sürüş asistan olmadan yapamazsınız, önceden hareket ederek bir araca en uygun mesafeyi korumaya yardımcı olur.

Çevrimiçi Opel Astra için yedek parça satın alma

Opel Astra Aksesuar En iyi bileşenleri karlı koşullarda satın almak istiyorsanız Buycarparts.co.uk çevrimiçi mağazasını ziyaret edin. Burada ucuza kabin filtreleri, bujiler ve diğer parçaları satın alabilirsiniz. Her zaman uygun fiyatlar belirleriz ve müşterileri düzenli olarak ilginç özel ürünlerle memnun ederiz. Astra için yedek parça kataloğumuzu öğrenin ve bugün iyi bir satın alma yapın.


Opel Astra Aksesuar kazımkarabekir, osb, küçük osb diye bilinen sanayi sitelerinde rahatlıla bulabilirsiniz. Bütün firmalarda uygun fiyata bulabileceğinizden eminiz. Bunun sizlere faydası bir arıza sorununuzda yedek parçaya kolay erişimi ve uygun ücret ile beraber yola kaldığınız yerden devam edebilirsiniz

Opel Astra Opel Astra Specs & Pictures

listed in this advert.
Opel Astra Aksesuar Çekilişimiz Başladı ! Hemen Opel Astra Aksesuar Kazanmak için konuya mail adresinizle birlikte yorum gönderin... Her yorum 1 adet çekiliş hakkı demektir.

Opel Astra Aksesuar Ankara da en uygun fiyata ve en kaliteli şekilde temin edebilirsiniz.
FAQ

Opel Astra Aksesuar otomobilleri günümüzde ki fiyatı ortalama 20 - 700000 TL arasında değişmektedir.

Opel Astra Aksesuar otomobillerde hem otomatik hem de manuel segmentleri bulunmaktadır.

Opel Astra Aksesuar otomobillerde otomatik vitesleri her kullanıcı için farklı yorumlanmaktadır.

Opel Astra Aksesuar Almanya / Fransa / Japonya / İtalya / Çin / Japonya /Amerika / İngiltere / Kore / Rusya araçlarıdır.

Opel Astra Aksesuar Her kullanıcı için bu yorum değişmektedir. Fakat genellikle araç kullananlar tarafından beğenilmektedir.

No comment