Opel Meriva Yedek Parça Orjinal – Çıkma Yedek Parça *2021

Opel Meriva Yedek Parça 2003 yılında Opel, Corsa modeli temelinde Opel Meriva minibüsünü sundu. Aynı modeller İspanya ve İngiltere’de de üretildi ancak farklı isimler altında satıldı. Tipik özellikler arasında Fiat ile birlikte üretilen common rail motor bulunur.Opel Meriva Yedek Parça başarı belliydi. 2004, otomobil Almanya’da yeni kayıtlı otomobillerin 16.’sıydı. 2006 ilk tasarım değişikliğini takip etti. Yeni bir çapraz çubuk ve yeni spoiler içeren bir radyatör ızgarası gibi otomobil parçaları hızla not edildi. Opel Meriva Yedek Parça daha az kusur olmasına rağmen, aşınma parçaları düzenli olarak değiştirilmelidir.

Opel Meriva Yedek parça ve aksesuarları

opel meriva yedek parça

Opel Meriva Yedek Parça2002’de Opel, Meriva A ile mini-MPV segmentine girdi. Rakiplerine kıyasla Meriva, koltukların kolayca kaydırıldığı veya katlanabildiği Flex5 sistemi ile öne çıktı. Bu, birkaç yıl önce olmasına rağmen, hala birçok insan için mükemmel bir otomobil.  sunduğu orijinal parçalar ve aksesuarlar ile Opel Meriva’nızı en iyi şekilde tutmanız mümkün! Arabanız için en çok satan ürünlerden ilham alın: Spoiler ve tamponlar , koruma plakaları , tekerlekler ve paspaslar .

Opel Meriva Yedek Parça için her şey!

Bir Opel uzmanı olarak, Opel Meriva A’nız için tüm orijinal parçaları ve aksesuarları sunuyoruz. En uygun fiyatlarla ve en yüksek kalitede, çünkü sadece arabanız için en iyisine sahip olmak istediğinizi anlıyoruz!

Opel Meriva minivan 2003’ten 2017’ye kadar şirketin Zaragoza (İspanya) ve São José dos Campos (Brezilya) fabrikalarında üretildi. Bazı ülkelerde araba başka markalar altında üretildi: Büyük Britanya’da – Vauxhall, Güney Amerika ülkelerinde – Chevrolet. 2010 yılında otomobil, “Bild am Sonntag” tarafından en prestijli ödüllerden “Altın Direksiyon” ödülünü kazandı.

Opel Meriva Yedek Parça otomobillerinin tarihi

Opel Meriva  toplamda, arabanın iki nesil ve iki restyled versiyonu üretildi. FlexSpace teknolojisi, bu 5 koltuklu minivanın kendine özgü bir özelliğiydi. Bu sayede koltuklar kolaylıkla hareket ettirilebilir veya çıkarılabilir ve aracın yolcu bölmesi 2, 3 veya 4 kişilik kabine dönüştürülebilir.

Opel Meriva A otomobilleri kompaktlık açısından dikkate değerdi: uzunluk 4042 mm, genişlik – 1694 mm, yükseklik – 1624 mm. General Motors Powertrain ve Fiat’ın ortak gelişimi olan Common Rail sistem motorları ile donatıldılar.

Modelin yeniden yerleştirilmesi 2006 yılında yapıldı. Radyatör ızgarası üzerindeki krom kapak genişletildi ve görsel olarak üç bölüme ayrılan tampon ızgarasına sis farları yerleştirildi. Otomobilin arka kısmı krom elementlerle süslendi. 6 vitesli şanzıman ve turboşarjlı dizel motor Ecotec ile modifikasyonlar ortaya çıktı.

Üretici 2010 yılında B neslini sundu. Araba öncekinden 246 mm daha uzun ve daha geniş – 118 mm daha geniş oldu. Araç yüksekliği 9 mm azaltıldı ve bu da aerodinamiği üzerinde olumlu bir etkiye neden oldu. Meriva B minivanı, genel adı “intihar kapıları” olan arkadan menteşeli kapılarla donatılmış sınıftaki ilk otomobil oldu. Özellikleri, arka kenarın arabanın arka direğine bağlanmasıdır. Aynı zamanda ön ve arka kapılar arasındaki sütun kaldı. Euro NCAP çarpışma testi sonucunda bu nesil modelin maksimum beş yıldız aldığını belirtmekte fayda var.

Yeniden tasarlanmış Opel Meriva B otomobillerinin özellikleri

Opel Meriva ikinci neslin yeniden biçimlendirilmiş versiyonu, 2013 yılında Frankfurt am Main Uluslararası Otomobil Fuarı’nda sunuldu. Ancak üretim resmi olarak 2017 yazında sona erdi; modelin halefi Crossland X idi.

Arabalar, büyütülmüş krom radyatör ızgarası ve krom kapaklarla süslenmiş büyük sis farları çerçeveleriyle önceki modelden farklıydı. Arka lambalar LED’lerle donatılmaya başlandı.

Meriva tasarımı, modern ergonomik standartlara uygun olarak geliştirilmiştir. Temel konfigürasyonda otomobiller, kapıların 90 ° açıyla açılmasını öngören ve yolcuların içeri girip çıkmalarını kolaylaştıran FlexDoors sistemi ile donatıldı. Bagaj bölmesi için yükleme hacmini 1500 litreye çıkarmaya izin veren çok seviyeli bir taban öngörülmüştür.

Üretici, minivan güvenliğine çok dikkat etti. Modelin standart donanımı şunları içerir: ABS, ESP, elektrikli park freni, yokuşta kalkış yardımı, ISOFIX sabitleme (arka yan koltuklar için) ve diğerleri. Önceden monte edilmiş elektrikli direksiyon güçlendiricisi, elektrikle çalışan ve ısıtmalı dış aynalar, devridaim sistemli klima, ekranlı ses sistemi ve altı hoparlör sayesinde otomobilden yararlanmak daha kolaydı.

Online Opel Meriva için yedek parça satın alma

Tanınmış üreticilerin geniş bir bileşen yelpazesi Buycarparts.co.uk çevrimiçi mağazasında sunulmaktadır. Burada dayanıklı yağ filtreleri, ön cam silecek lastikleri ve diğer birçok parçayı satın alabilirsiniz. Opel Meriva için kullanışlı ve kullanıcı dostu yedek parça kataloğu hizmetinizde: uygun ürünleri birkaç dakika içinde bulacaksınız. Bugün çevrimiçi mağazamızda sipariş verin ve yüksek kaliteli üretim ve mükemmel hizmetin avantajlarını değerlendirin.


Opel Meriva Yedek kazımkarabekir, osb, küçük osb diye bilinen sanayi sitelerinde rahatlıla bulabilirsiniz. Bütün firmalarda uygun fiyata bulabileceğinizden eminiz. Bunun sizlere faydası bir arıza sorununuzda yedek parçaya kolay erişimi ve uygun ücret ile beraber yola kaldığınız yerden devam edebilirsiniz

Opel Meriva Opel Meriva Specs & Pictures

listed in this advert.
Opel Meriva Yedek Çekilişimiz Başladı ! Hemen Opel Meriva Yedek Kazanmak için konuya mail adresinizle birlikte yorum gönderin... Her yorum 1 adet çekiliş hakkı demektir.

Opel Meriva Yedek Ankara da en uygun fiyata ve en kaliteli şekilde temin edebilirsiniz.
FAQ

Opel Meriva Yedek Parça otomobilleri günümüzde ki fiyatı ortalama 10 - 850000 TL arasında değişmektedir.

Opel Meriva Yedek Parça otomobillerde hem otomatik hem de manuel segmentleri bulunmaktadır.

Opel Meriva Yedek Parça otomobillerde otomatik vitesleri her kullanıcı için farklı yorumlanmaktadır.

Opel Meriva Yedek Parça Almanya araçlarıdır.

Opel Meriva Yedek Parça Her kullanıcı için bu yorum değişmektedir. Fakat genellikle araç kullananlar tarafından beğenilmektedir.

No comment