Opel Mokka Yorumlar, Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin Herşey *2021

Opel Mokka Yorumlar için şu şekilde başlayalım otomobil üreticisi, 2018’de GT X Experimental adlı heyecan verici bir tasarım konseptini açıkladı. Bununla ilgili çok güzel şeyler vardı  ancak en heyecan verici olanlardan biri Opel Vizor adlı yeni ön uç oldu. Opel Mokka Yorumlar

Kapalı bir ön uç olarak oluşturulan ve motoru soğutmak için herhangi bir ızgaradan yoksun olan yeni ön uç konsepti, o zamandan beri markanın gelecekteki elektrikli araç serisine olası bir çözüm olarak duyuruldu. Önceden sunulan Corsa-e , Opel Vizor’u almadı, ancak yeni Opel Mokka Yorumlaralacak.

opel mokka yorumlar

Opel, bu hafta crossover’ın yeni yorumunun, serisinde Vizor’u kullanan ilk üretim otomobili olduğunu söyledi.önde. Bu şekilde kullanıldığında, fikir kendisini entegre farlar ve otomobil üreticisinin amblemi ile tek parça bir parça olarak sunuyor. Ayrıca, muhtemelen modele çok agresif bir görünüm kazandıracak kadar da dar. Opel Tasarım Başkan Yardımcısı Mark Adams yaptığı açıklamada

, “Gelecekteki tasarım felsefemize sadık, hem cesur hem de saf olma yönündeki marka için yepyeni bir yüz yaratmak bizim için çok önemliydi” dedi.

“Mokka gibi elektrikli arabalarda klasik bir ızgaraya gerek yoktur, bu nedenle Vizor, tümü yüksek teknolojili bir koruyucu yüzey içinde, gelecekteki aydınlatma ve diğer teknolojilerin kusursuz bir entegrasyonunu sağlar.”

Yeni Opel Mokka’nın önümüzdeki yılın başında pazara girmesi planlanıyor, bu yüzden muhtemelen bunun sonundan önce göreceğiz. Hiçbir resmi ayrıntıları güç aktarım ve yetenekleri ne henüz verildi SUV olacak.

Vauxhall Mokka 2012 yılında piyasaya sürülmesinden bu yana Avrupa’da satılan yarım milyondan fazla cihazla, inanılmaz popüler araba.

Pazara tam zamanında çıktı, Nissan Juke (bu çılgınlığı 2010’da başlattı) ve hızla büyüyen kompakt SUV pazarında Renault Captur ve Peugeot 2008 gibi markaları alarak Vauxhall’ın en çok satan modeli oldu. süreç.

Opel Mokka Yorumlar Okuduktan Sonra Neden satın almalı?

Opel Mokka Yorumlar Bir Vauxhall Mokka satın almak veya kiralamak için pek çok neden var. Satın almak ve çalıştırmak ucuzdur, ancak trim seviyelerinde birçok kit ile birlikte gelir.

Test uzmanlarımız, geniş ve pratik bir kabin ve göze çarpmayan çekici tasarımıyla sürmenin kolay olduğunu belirttiler.

Tech Line adı verilen iş sürücülerini hedefleyen belirli bir trim seviyesine sahip popüler bir şirket arabası da. Ne yazık ki çoğu Mokkalar özel şahıslara kiralanmıştır ve bu model serinin geri kalanı için çok uygun olan PCP anlaşmaları için uygun değildir.

Hangi döşeme?

Dörtlü seçeneğiniz Exclusiv, Tech Line, SE ve Limited Edition’dır. Bu makalede iş sürücülerinden ziyade perakende hakkında konuştuğumuz için, Tech Line ve kiralama dostu olmayan numaralarında indirim yapacağız.

Temel özellikli döşeme aynı zamanda en çok satan üründür ve teknik özelliklere bir göz atıldığında bunun nedenini gösterir: Exclusiv modelleri birçok standart kit alır.

Öne çıkan özellikler şunları içerir:

  • Otomatik ön cam silecekleri ve farlar
  • Alaşım jantlar (motor seçimine bağlı olarak 17 veya 18 inç)
  • Seyir kontrolü
  • Ön ve arka park sensörleri
  • Çift bölgeli klima kontrolü
  • Bluetooth, USB, DAB radyo, CD çalar ve direksiyona monteli kumandalara sahip multimedya sistemi
  • Lastik basıncı izleme sistemi

Bu, bir otomobil için 18.854 £ ‘dan başlayan etkileyici bir donanım yelpazesi.

SE spesifikasyonuna geçerseniz, Kış Paketi ile birlikte deri spor koltuklar eklersiniz, böylece ön koltukları ve direksiyon simidini ısıtabilirsiniz. Aynı motorla bu 21.354 £ * tutarındadır.

Sonra ağacın tepesinde nattily olarak adlandırılan Sınırlı Sürüm var, bu da işleri biraz karıştırıyor çünkü buna sadece 1,4 turbo benzinli veya 1,6 dizel motorlarda sahip olabilirsiniz. Buradaki ana eklenti, yedi inçlik bir dokunmatik ekran aracılığıyla kontrol ettiğiniz OnStar multimedya bağlantı sistemidir. Ayrıca 19 inç alaşım jantlar, özel beyaz boya ve Exclusiv modellerinde bulunan tüm kitlere sahip oluyorsunuz. Limited Edition için fiyatlar 21.267 £ ‘dan başlıyor.

Vauxhall Mokka’nın isteğe bağlı ekstralara ihtiyacı var mı?

Pek sayılmaz, ancak alıcılar arasında popüler olduğu kanıtlanmış bir çift var: sat-nav (Navi 950 Intellilink olarak adlandırılır ve fiyatı 1.055 £ *) ve maliyeti 200 £ * olan bir geri görüş kamerası.

En iyi motor nedir?

Buradaki ilk soru, benzine mi yoksa dizele mi ihtiyacınız olduğu. Açıkçası, düzenli olarak çok uzun mesafeler ve uzun yolculuklar yapmıyorsanız, benzine gitmek daha ucuz olacaktır – hem yakıt açısından hem de ilk etapta araba satın almak açısından.

Burada iki seçenek var: 1,4 litrelik turboşarjlı bir motor veya turbosuz çalışan ancak o kadar pahalı olmayan, 789 £ * daha ucuz olan 1.6.

1.6, doğrudan satışlar açısından en popüler olan ve gerçekten sürmesi kötü olmasa da, burada seçeceğimiz 1.4T. Üstün güç ve tork rakamları (138bhp ve 200Nm, 113bhp ve 155Nm), 1.6’nın aldığı 11.5 saniyeye kıyasla, dokuz saniyede 0-100 km / sa hıza ulaşacağı anlamına geliyor. Bu, önemli ölçüde daha hızlı olduğu anlamına gelir, ancak yakıt ekonomisi (1.4 için 45mpg ve 1.6 için 41mpg) ve vergi açısından daha ucuzdur – 145g / km CO2 çıkışı, yılda 145 £ için VED bandı F anlamına gelirken, 1.6 159g / km aynı spesifikasyonda G bandı anlamına gelir ve mevcut 2016/17 vergi yılı için yılda 180 £.

Bunu akılda tutarak, 1.4’ün tercih edilmesi gereken motor olduğu bizim için açıktır – özellikle de kiralıyorsanız ve ekstra maliyetini araçla geçirdiğiniz zamana yayıyorsanız.

4×4 Mokka’ya ihtiyacım var mı?

Tek kelimeyle: hayır. Mokka’nın yarı zamanlı dört tekerlekten çekiş sistemi, arazi kabiliyetinin bir işaretinden çok bir jesttir ve işletme maliyetleri pahasına eklenir. Bu büyüklükteki bir araba için nispeten iyi bir yerden yüksekliği vardır, ancak bunu zorlu arazilerin üstesinden gelme yeteneği ile karıştırmayın. Karda gösterdiği performans konusunda endişeleriniz varsa, bir dizi kış lastiği sizin için son derece yararlı olacaktır. Tasarruf ettiğiniz 1,725 ​​£ ‘u bunlardan ve belki de isteğe bağlı bir veya iki ekstra harcayın.

Vites kutusu seçenekleri, beş veya altı ileri manueller ve altı ileri otomatiktir, ancak gerçekten ihtiyacınız olmadıkça ikincisinden kaçınırız. Arabanın başka türlü karakteristik yapısına uygun görünmüyor.


Opel Mokka Yorumlar, kazımkarabekir, osb, küçük osb diye bilinen sanayi sitelerinde rahatlıla bulabilirsiniz. Bütün firmalarda uygun fiyata bulabileceğinizden eminiz. Bunun sizlere faydası bir arıza sorununuzda yedek parçaya kolay erişimi ve uygun ücret ile beraber yola kaldığınız yerden devam edebilirsiniz

Opel Mokka Opel Mokka Specs & Pictures

listed in this advert.
Opel Mokka Yorumlar, Çekilişimiz Başladı ! Hemen Opel Mokka Yorumlar, Kazanmak için konuya mail adresinizle birlikte yorum gönderin... Her yorum 1 adet çekiliş hakkı demektir.

Opel Mokka Yorumlar, Ankara da en uygun fiyata ve en kaliteli şekilde temin edebilirsiniz.
FAQ

Opel Mokka otomobilleri günümüzde ki fiyatı ortalama 35000 - 750000 TL arasında değişmektedir.

Opel Mokka otomobillerde hem otomatik hem de manuel segmentleri bulunmaktadır.

Opel Mokka otomobillerde otomatik vitesleri her kullanıcı için farklı yorumlanmaktadır.

Opel Mokka Almanya araçlarıdır.

Opel Mokka Her kullanıcı için bu yorum değişmektedir. Fakat genellikle araç kullananlar tarafından beğenilmektedir.

No comment