Palio Yedek Parça – Palio 1.4 el Nasıl ?**2020

Palio yedek parça 2001 sonunda başlatılan bu makyajı gerçekten yükseldi. Tanıdık Zens ve garip Santros ve WagonR’lar arasında Palio yedek parça harika görünüyordu. Sürüşü ve yol tutuşu rakiplerinin önünde bir nesildi. GTX’te 16 supaplı, 100 beygir gücünde, 1.6 litrelik bir motor vardı ve bu onu günün en sıcak hatchbacki yaptı. Ve 14 inçlik güzel alaşımlarla çalıştı. Yalnızca City VTEC daha güçlüydü; O zamanlar sadece City 14 inç alaşımlara sahipti. Vızıltı deliydi. İlk iki günde 1100 araba satıldı, bu bir çeşit rekor. Bir yılda Fiat Hindistan’ın satışlarını yüzde 374 oranında artırdı. Sachin Tendulkar kaydoldu, imzası bu S10’un kanatlarına yapıştırıldı ve karşılığında Michael Schumacher ona bir Ferrari’nin anahtarlarını verdi. Palio yedek parça sayesinde Herkes mutluydu, hükümet bile 360 ​​Modena’daki görevlerden vazgeçti.

Palio Nasıl Araba ?

Palio Yedek Parça

Palio yedek parça üç versiyonu mevcuttu: Çekici, Trekking ve Macera. Palio için son nesildi. Bazı pazarlar için, otomobil üreticileri yerel taleplere bağlı olarak özel modeller üretiyor, ancak düzenlemelerden bu tür araçlara olan düşük talebe kadar çeşitli nedenlerle diğer pazarlarda satılamıyor. Arjantin ve Mercosur (Güney Amerika ticaret bloğu) pazarı, asfaltsız yollarla iyi başa çıkabilecek uygun fiyatlı bir istasyon vagonu talep etti. İtalyanlar da O.K. Fiat Palio’nun ikinci nesli 2011 yılında piyasaya sürüldü. Pazar ihtiyaçlarını karşılamak için Çekici adlı, standart süspansiyonlu ve normal yollar için yapılmış hafif bir versiyonu vardı. Normal bir sokak aracıydı. Sıradaki sıradaki Trekking, genişletilmiş tekerlek kemerleri ve hafif pürüzlü bir görünüme sahip, ancak Çekici ile aynı yerden yüksekliğe sahipti. Serinin en iyisi Adventure, daha yüksek bir yerden yükseklik ve tekerlek kemerleri, yan eşikler ve ön tampon üzerinde sert görünümlü siyah plastik korumaya sahipti. Özel bir özellik olarak, Adventure’a dört sis lambası takıldı.

Palio 1.4 el Nasıl ?

Bir dizi 15 ”hafif alaşım jant takılırken, diğer daha düşük trim seviyelerine 14” jantlar takıldı. Arabalar, yedek parça hidrolik direksiyon, ön elektrikli camlar (Trekking ve Macera) ve stereo gibi bazı konfor özellikleriyle donatılmıştı. Her üçü için de standart bir özellik, 50/50 bölünmüş katlanabilir arka koltuk sırtıydı. Palio Weekend, Çekici Palio yedek parça ve Doğa Yürüyüşü için 1,4 litrelik bir motora ve Macera için özel 1,6 litrelik birime sahipti. Önde elektrikle kilitlenen diferansiyel, üst trim seviyesi için bir seçenek olarak mevcuttu.


Palio Yedek Parça kazımkarabekir, osb, küçük osb diye bilinen sanayi sitelerinde rahatlıla bulabilirsiniz. Bütün firmalarda uygun fiyata bulabileceğinizden eminiz. Bunun sizlere faydası bir arıza sorununuzda yedek parçaya kolay erişimi ve uygun ücret ile beraber yola kaldığınız yerden devam edebilirsiniz

Palio Yedek Palio Yedek Specs & Pictures

listed in this advert.
Palio Yedek Parça Çekilişimiz Başladı ! Hemen Palio Yedek Parça Kazanmak için konuya mail adresinizle birlikte yorum gönderin... Her yorum 1 adet çekiliş hakkı demektir.

Palio Yedek Parça Ankara da en uygun fiyata ve en kaliteli şekilde temin edebilirsiniz.
FAQ

Palio Yedek Parça otomobilleri günümüzde ki fiyatı ortalama 25000 - 50000 TL arasında değişmektedir.

Palio Yedek Parça otomobillerde hem otomatik hem de manuel segmentleri bulunmaktadır.

Palio Yedek Parça otomobillerde otomatik vitesleri her kullanıcı için farklı yorumlanmaktadır.

Palio Yedek Parça İtalya araçlarıdır.

Palio Yedek Parça Her kullanıcı için bu yorum değişmektedir. Fakat genellikle araç kullananlar tarafından beğenilmektedir.

No comment