Passat Yedek Parça – Orjinal Yedek Parça**2021

Passat yedek parça 70’lerin başında Volkswagen bocalıyordu. Üretimde otuz yıldan fazla bir sürenin ardından, Passat yedek parça rekabet tarafından basitçe geride kalıyordu ve buna ayak uydurmak için tasarımı değiştirmenin bir yolu yoktu. Bu arada, Beetle’ın yerini alması ve onu tamamlaması amaçlanan garip 411 ve 412 gibi daha yeni hava soğutmalı / arkadan motorlu arabalar, korkunç başarısızlıklardan başka bir şey değildi. VW’nin farklı bir şey yapması gerekiyordu ve Passat yedek parça yaptığı ilk şey Passat’tı. Kuzey Amerika’da satılan ilk önden çekişli Volkswagen’di.
Neyse ki VW için etrafta Audi vardı; ve bu şirketten cezasız bir şekilde çalınabilir.
Passat’ın (ve VW’nin) serveti on yıllar boyunca alçalacak ve akacaktı, ancak sonunda her zaman Alman yapımı araba Volkswagen’in Amerika’daki başarısının temel dayanağı olacaktı. Ancak “sonunda” 24 yıl sürdü.

Passat 2020

Passat yedek parça 2020 Volkswagen Passat, 175 HP ve 208 lb-ft tork geliştiren 2.0 litrelik bir motor ve 6 vitesli otomatik Tiptronic şanzıman ile birlikte geliyor. Güç, 6 ileri otomatik Tiptronic şanzıman aracılığıyla ön tekerleklere aktarılıyor. Dış cephede Passat, önceki modelinin temel özelliklerini koruyor, ancak dinamik bir coupe benzeri tavan çizgisi, heyecan verici “kasırga” çizgisi ve en son Volkswagen Passat’a cesur bir duruş kazandıran agresif ızgarayla tamamen yeniden şekillendiriyor.
İçeride yeni bir tasarım ve geniş bir kabine sahip yükseltilmiş bir teknoloji buluyoruz. Kokpit, birinci sınıf modelleri anımsatan bir tasarımda ön göğüs boyunca akan hava deliklerine sahiptir. Ayrıca, iç mekana şık bir görünüm kazandırmak için yeni renkler ve kaliteli malzemeler eklenmiştir.

Volkswagen Passat

passat yedek parça

Passat yedek parça şu anda VW serisindeki en büyük otomobil. Avrupa Passat’ları her zaman Passat yedek parça adını korurken, ABD pazarında ilk Passat’tan bu yana birkaç isim değişikliği oldu. ABD’de Passat ilk olarak Dasher olarak tanıtıldı. Sonra Quantum / Santana geldi. Ve son üç nesildir VW’nin en büyük arabası Passat olarak adlandırıldı. 1973’te piyasaya sürülen Dasher, 1600 serisinin yerini aldı. Passat TS serisinin en iyisi 85HP su soğutmalı 1.5L dört silindirli motora ve ön tekerlekleri tahrik eden bir üstten eksantrik miline sahipti. Bu Dasher, 105 MPH’lik bir maksimum hız ile 12 saniyede 0-100KM / s için iyiydi. 23,5 MPG almak da oldukça ekonomikti, petrol krizi ve yedek parça

için mükemmeldi. Dasher, 1977 sonbaharında bir facelift aldı ve tüm motorların kurşunsuz yakıt çalıştırabilmeleri için sertleştirilmiş valf yuvaları ile donatılması dahil olmak üzere birkaç iyileştirme yaptı.


Passat Yedek Parça kazımkarabekir, osb, küçük osb diye bilinen sanayi sitelerinde rahatlıla bulabilirsiniz. Bütün firmalarda uygun fiyata bulabileceğinizden eminiz. Bunun sizlere faydası bir arıza sorununuzda yedek parçaya kolay erişimi ve uygun ücret ile beraber yola kaldığınız yerden devam edebilirsiniz

Passat Yedek Passat Yedek Specs & Pictures

listed in this advert.
Passat Yedek Parça Çekilişimiz Başladı ! Hemen Passat Yedek Parça Kazanmak için konuya mail adresinizle birlikte yorum gönderin... Her yorum 1 adet çekiliş hakkı demektir.

Passat Yedek Parça Ankara da en uygun fiyata ve en kaliteli şekilde temin edebilirsiniz.
FAQ

Passat Yedek Parça otomobilleri günümüzde ki fiyatı ortalama 90000 - 500000 TL arasında değişmektedir.

Passat Yedek Parça otomobillerde hem otomatik hem de manuel segmentleri bulunmaktadır.

Passat Yedek Parça otomobillerde otomatik vitesleri her kullanıcı için farklı yorumlanmaktadır.

Passat Yedek Parça Almanya araçlarıdır.

Passat Yedek Parça Her kullanıcı için bu yorum değişmektedir. Fakat genellikle araç kullananlar tarafından beğenilmektedir.

No comment