Volkswagen Caddy – Volkswagen Caddy Sıfır Fiyatları **2021

Volkswagen Caddy, kamyonet dünyasında bir fenomen ve ağabeyi – Volkswagen Transport – gibi – aynı zamanda bir simge. Küçük minibüsler pek beğenilmiyor, ancak Caddy şu anda üçüncü neslinde ve Volkswagen Caddy yaşla birlikte gelişiyor. Mevcut sürüm 2015 yılında piyasaya sürüldü ve beraberinde bir Volkswagen Golf’te bulabileceğiniz yeni güvenlik ve teknoloji iyileştirmeleri getirdi.

Dizel ve benzinli motorlar, 74bg, 101bhp ve 148bhp üreten 2.0 litrelik TDI ile 1.4 litrelik bir ünite (123bhp), 1.2 litrelik (83bhp) ve üç silindirli olmak üzere üç benzinli motora karşı yarışan 2.0 litrelik TDI ile bu seride mevcuttur. 1.0 litrelik seçenek (101bhp). Hafif ticari araçlarda giderek daha yaygın hale gelmesine rağmen, benzinli motorlar hala panel vanlar olarak büyük hacimler çekmiyor ve genellikle yolcu taşıyan varyantların koruması olarak kalıyor.

101bhp dizel Caddy’nin düşük yuvarlanma dirençli lastikler, aerodinamik yan aynalar, alçaltılmış bir sürüş yüksekliği ve 64,2mpg – 4,1mpg’lik iddia edilen yakıt ekonomisini eşdeğerinden daha iyi bir şekilde geri döndürmek için akıllı bir motor yönetim sistemi kullanan ultra verimli bir Bluemotion versiyonu da var. Bluemotion olmayan sürüm. 101bhp ve 148bhp motor seçeneklerinde otomatik altı vitesli bir

Volkswagen caddy

DSG şanzıman da mevcuttur.

Performans ve sürüş

Volkswagen Caddy alıcısı 101bhp motoru tercih ediyor ve bunun için çok iyi bir neden var. Giriş seviyesi Caddy acı verecek kadar yavaş. Benzer şekilde, 148bhp ile, serinin en üstündeki birim tartışmasız çok güçlü. Bu eğlenceli ve ilgi çekici bir sürüş ama biraz tork yönlendirme deneyimi yaşarsınız (sert bir şekilde hızlandıkça direksiyonun her yerde büküldüğü ve döndüğü yer) ve bir veya iki içecek gibi.

101 bhp birimi kesinlikle mantıklı bir seçenektir, ancak tek dezavantajı, yalnızca beş vitesli bir manuel şanzımana sahip olmasıdır. Düzgün bir vites değiştirme hareketi ile iyi bir vites kutusu, ancak altıncı bir vites onu sahip olunması gereken ideal bir Caddy yapar. Bunun yerine ve bütçe izin veriyorsa, pahalı olmasına rağmen piyasadaki türünün en iyi şanzımanı olan altı vitesli otomatik DSG’yi seçerdik. Vites değişimleri yıldırım hızında ve akıcıdır ve halihazırda sürmesi rahat ve sessiz olan minibüse başka bir huzur katmanı ekler.

Motor gürültüsü ve ses penetrasyonu da önemli ölçüde iyileştirildi. Yol tutuşu Volkswagen minibüslerinin tipik bir örneğidir, bu da direksiyonun hafif olduğu – muhtemelen ticari bir araç için çok hafif – ama aynı zamanda hassas olduğu anlamına gelir. Olumsuz bir yönü değil ama alışmak biraz zaman alıyor.

Volkswagen Caddy – Ankara da en uygun fiyata ve en kaliteli şekilde temin edebilirsiniz.

 


Volkswagen Caddy – kazımkarabekir, osb, küçük osb diye bilinen sanayi sitelerinde rahatlıla bulabilirsiniz. Bütün firmalarda uygun fiyata bulabileceğinizden eminiz. Bunun sizlere faydası bir arıza sorununuzda yedek parçaya kolay erişimi ve uygun ücret ile beraber yola kaldığınız yerden devam edebilirsiniz

 

No comment