Volkswagen Golf – Volkswagen Golf 2020 – Fiyat **2020

Genel İnceleme

Volkswagen Golf Az sayıda kompakt hatchback 2021 Volkswagen Golf’ten daha iyidir, ancak aynı galeriyi paylaşan hatchback: sportif GTI (ayrı olarak incelenmiştir). Standart Golf’ün daha düşük talep fiyatı ve daha yüksek yakıt verimliliğinin yanı sıra, daha güçlü, daha donanımlı kardeşi kadar arzu edilmez. VW’nin kıyılarımızda yalnızca yeni nesil GTI ve yüksek performanslı Golf R’yi sunmasının kısmen nedeni bu olsa da, normal versiyonun son yılında müthiş bir değer olarak kalması azalmıyor. Küçük ve güçsüz bir turbo-dört motora rağmen, mükemmel bir altı ileri manuel veya sekiz ileri otomatik şanzımana sahiptir. Atletik yol tutuşu ve dengeli bir sürüş sağlayan harika bir şasiye sahiptir. Ve büyük bir kargo bölmesiyle birlikte şaşırtıcı derecede geniş bir iç mekan sunar. Kutulu Golf, pek çok kompakt rakip kadar göz alıcı veya özellik yüklü değil, ancak genel olarak göründüğünden çok daha tatmin edici.

2021’de Yenilikler Neler?

volkswagen golf

Volkswagen Golf VW, bir GTI ve Golf R serisine geçmeye hazırlanırken, 2021 model yılı, ABD’deki normal versiyonun sonunu işaret ediyor. Listede 16 inç jantlar, pasif eller serbest girişi ve düğmeyle çalıştırma, deri döşeme ve panoramik bir açılır tavan bulunur.

2020 Volkswagen Golf’ün 6. sıralaması, Kompakt Arabalar kategorisindeki puanına dayanmaktadır. Şu anda Volkswagen Golf, çeşitli kaynaklar kullanarak 49 araştırma ve veri öğesinin değerlendirilmesine dayanan 10 üzerinden 8,1 puana sahip.

Avrupa bu yıl tamamen yeni bir Volkswagen Golf alıyor. Ne yazık ki, ABD için 2020 Golf hala geçen yıl ile aynı model. Yeni modeli almayı dört gözle bekliyorduk, ancak bu 2020 Golf devri sizi potansiyel olarak kazanmaya yetecek kadar olumlu niteliklere sahip olabilir. Sürmesi kolay, pratik ve etkileyici derecede rahat.

Volkswagen Golf  Bununla birlikte, çok fazla seçeneğiniz yok. Bu Golf nesli, 2015 yılında çeşitli konfigürasyonlarda piyasaya sürülmesine rağmen, seçenekler son birkaç yılda azaldı. İletim türünü ve rengini seçebilirsiniz ve hepsi bu kadar. Golf’e daha taze alternatifler için Honda Civic hatchback, Toyota Corolla hatchback ve hatta VW’nin performans odaklı GTI’sine bakın.

Yalnızca bir döşeme vardır, bu nedenle Golf kararlarınız altı renkten hangisini elde edeceğinize ve hangi iletimi istediğinize bağlıdır. Daha fazla özellik istiyorsanız, sportif Golf GTI’ye yükseltmeniz gerekecek. Taban S donanımı Golf TSI ekipmanına yaklaşıyor ve üst kaplamalar deri koltuklar ve navigasyon gibi dokunuşlar ekliyor.

 

 

 

No comment