Volkswagen Jetta – Volkswagen Jetta 2020 Fiyat Listesi

Genel Bakış

Volkswagen jetta 2021 , bütçe dostu ve yakıt tasarrufu sağlayan kompakt bir otomobil isteyenler için sağlam bir seçimdir. Hatchback kardeşi VW Golf’ten daha ucuza mal oluyor ve yakıtı daha iyi yutuyor. Standart Jetta pragmatistleri tatmin edecek olsa da, meraklıları ikna etmek için sürüş hevesini sunmaz. Bu misyon, ayrıca incelediğimiz daha sportif GLI modeli tarafından yerine getirilmektedir. Normal Jetta, şehir içinde görev bilinciyle hızlanan ancak otoyol hızlarında uyuşukluk hisseden 147 hp turboşarjlı dört silindire sahip. Motor manuel şanzımanla eşleştirilebilir, ancak yalnızca temel modelde. 2021 Jetta rafine yol davranışlarına ve dikkat çekici bagaj odasına sahipken, baharatlı olmanın tam tersi – ve en üst seçenekler, bu Volkswagen’in normalde güçlü olan değerini azaltan üst trim seviyelerine ayrılmıştır.

2021’de Yenilikler Neler?

Volkswagen jetta, herhangi bir mekanik veya trim değişikliği olmaksızın 2021’e giriyor. Tek fark, her donanım seviyesinin başlangıç ​​fiyatı ve temel modeldeki Sürücü Yardımı paketinin 450 ila 500 ABD Doları arasında değişen maliyetidir.

Motor, Şanzıman ve Performans

Volkswagen jetta ‘nın ön tekerleklere 147 beygir güç üreten turbo şarjlı dört silindirli güç sağlar. Temel modelde standart altı ileri manuel şanzıman bulunur, ancak sekiz ileri otomatik şanzıman isteğe bağlıdır ve diğer tüm modellerde standarttır. Jettaları her şanzımanla test ettik ve neredeyse aynı hızlanma süreleri gördük. Bununla birlikte, her ikisi de daha hızlı rakiplere kıyasla yalnızca ortalamadır. Jetta, stop

volkswagen jetta

lambalarından uzaklaştığını hissetti, ancak otoyolda geçmek için daha fazla yumruktan yararlanacaktı. Sedan, Jetta ile aynı platforma ve güç aktarma organlarına sahip olan VW Golf hatchback’ten daha az ilgi çekicidir. Sedan rahat ve sessiz bir sürüşe sahipken, hafif direksiyonu zahmetsizdir ancak hassasiyet duygusundan yoksundur. Mazda 3 ve Honda Civic gibi rakiplerle karşılaştırıldığında, Jetta, döner kavşaklarda fermuarlamak için nadiren eğlencelidir ve belirtilen hız sınırının üzerinde hareket ederken keskin virajlara eğilir. Yine de sakin doğası, gönül rahatlığıyla ulaşım isteyenleri tatmin edecek.

Yakıt Ekonomisi

Volkswagen jetta, hatchback modelinden daha az atletik olmasına rağmen, yakıt konusunda daha tutumludur. EPA, sedanın 30 mpg şehir ve 40 mpg otoyol kazanacağını tahmin ederken, Golf 29 mpg şehir ve 37 otoyolda derecelendirildi. Jettaları her şanzımanda 200 millik otoyol yakıt ekonomisi rotamızda test ettik ve ikisi de beklentileri aştı. Otomatik versiyon otoyolda 43 mpg kazandı ve manuel şanzımanlı bir Jetta şaşırtıcı bir 48 mpg elde etti. Buna karşılık, test ettiğimiz son Civic sedan otoban puanını 41 mpg’de 1 mpg ile kaçırdı.

Volkswagen Jetta – Ankara da en uygun fiyata ve en kaliteli şekilde temin edebilirsiniz.

Volkswagen Jetta Volkswagen Jetta Specs & Pictures

listed in this advert.
Volkswagen Jetta – Çekilişimiz Başladı ! Hemen Volkswagen Jetta – Kazanmak için konuya mail adresinizle birlikte yorum gönderin... Her yorum 1 adet çekiliş hakkı demektir.


Volkswagen Jetta – kazımkarabekir, osb, küçük osb diye bilinen sanayi sitelerinde rahatlıla bulabilirsiniz. Bütün firmalarda uygun fiyata bulabileceğinizden eminiz. Bunun sizlere faydası bir arıza sorununuzda yedek parçaya kolay erişimi ve uygun ücret ile beraber yola kaldığınız yerden devam edebilirsiniz
FAQ

Volkswagen Jetta otomobilleri günümüzde ki fiyatı ortalama 125000- 780000 TL arasında değişmektedir.

Volkswagen Jetta otomobillerde hem otomatik hem de manuel segmentleri bulunmaktadır.

Volkswagen Jetta otomobillerde otomatik vitesleri her kullanıcı için farklı yorumlanmaktadır.

Volkswagen Jetta Almanya araçlarıdır.

Volkswagen Jetta Her kullanıcı için bu yorum değişmektedir. Fakat genellikle araç kullananlar tarafından beğenilmektedir.

No comment