Volkswagen Tiguan – Volkswagen Genel Bakış **2021 Fiyat

Genel Bakış

volkswagen tiguan in Tiguan’ı, bir Amerikan klasiği olan SUV’nin Avrupalı ​​bir yorumu. Rakiplerinin çoğundan daha atletik bir yol tutuşu sunar ve kabini, birçok modaya uygun teknoloji özelliğiyle sınırlı bir havaya sahiptir. Tiguan’ın test parkurumuzda özellikle hızlı olduğu kanıtlanamamış olsa da, turboşarjlı dört silindirli motor görev bilinciyle çalışıyor, kulağa pahalı geliyor ve çoğu alıcıyla bir araya gelecek. Tiguan küresel pazarlarda satılsa da, ABD bayileri yalnızca uzun dingil açıklığı modelini satıyor, bu da ihtiyacı olanlar için isteğe bağlı üçüncü koltuk sırası olduğu anlamına geliyor. Bu tür bir kabin esnekliği, Honda CR-V, Mazda CX-5 ve Toyota RAV4 gibi önemli rakiplerin sunmadığı bir şey.

2022’deki Yenilikler Neler?

volkswagen tiguan, yeniden tasarlanmış Atlas ve yeni Atlas Cross Sport orta boy SUV’larla birlikte eve bakmasına yardımcı olmak için kompakt SUV’sine 2022 için şık bir stil yenilemesi verdi. Yeni LED farlar, revize edilmiş ızgara ve tamponlar ve yeni tekerlek tasarımları, 2022 Tiguan’a daha modern bir görünüm kazandırıyor. Tiguan‘ın kabini de dokunmaya duyarlı kontrollere sahip yeni bir direksiyon simidi

volkswagen tiguan

şeklinde güncellemeler alıyor. Isıtmalı koltuklar ve dijital bir gösterge ekranı artık serinin tamamında standart. Baz S dışındaki tüm modeller, yeni bir dokunmaya duyarlı klima kontrol paneli, uyarlanabilir hız sabitleyici, şerit tutma yardımı ve VW’nin Travel Assist adını verdiği yarı otonom sürüş moduna sahip. Tiguan’ın üçüncü koltuk sırası isteğe bağlı bir özellik olarak kalacak. 2022 Tiguan’ın 2021 Sonbaharında VW showroomlarında görünmesi bekleniyor.

Motor, Şanzıman ve Performans

volkswagen tiguan kaputunun altında, 184 beygir güç üreten bir turboşarjlı dört silindir bulunuyor; önden çekiş standarttır ancak Volkswagen’in 4Motion dört tekerlekten çekiş sistemi isteğe bağlıdır. Bu, yumuşak, istekli bir motora ve iyi koordine edilmiş bir otomatik şanzımana sahip, sportif, sürmesi eğlenceli bir SUV. Rakiplerinin çoğu gibi hızlı olmaktan uzak, ancak bunu VW’nin saygın GTI hot hatchback’ini hatırlatan gergin bir sürüş, atletik yol tutuşu ve duyarlı direksiyon ile telafi ediyor. Tiguan’ın fren pedalı hareketi yumuşaktır ve VW’nin soy ağacının diğer üyelerinde beğendiğimiz sağlam, progresif pedallarla eşleşmez.

Yakıt Ekonomisi

EPA, 2022 Tiguan için yakıt ekonomisi rakamlarını henüz yayınlamadı, ne de onu 200 millik otoyol yakıt ekonomisi rotamızda test etme şansımız olmadı. Benzer EPA yakıt ekonomisi tahminlerini, 29 mpg otoyol kadar yüksek puan alan 2020 modeli olarak bekliyoruz.

İç Mekan, Konfor ve Kargo

volkswagen tiguan ın iç mekanı klasik olarak Volkswagen, yani basit ve işlevsel ancak özellikle şık değil. Diğerleri ikinci sırada daha fazla diz mesafesi sunuyor, ancak Tiguan, sınıftaki yedi kişilik oturma yeri olan tek araçlardan biri. Tiguan standart olarak kumaş oturma ve ön koltuklar için kısmi güç ayarı ile geliyor. Daha pahalı versiyonları seçmek, sürücü için tam güç ayarı, suni deri koltuklar ve panoramik bir açılır tavan sağlayabilir. Üçüncü sıranın arkasında sadece 12 fit küplük kargo alanı ile Tiguan, üçüncü sıra kullanımdayken bir nakliye aracı olamaz. Üçüncü sıra katlandığında, Tiguan’ın kargo ölçümleri onu ham alan için bu sınıfın ortasına koydu. Tüm koltuklar katlanmış haldeyken, Tiguan’a kabinlerimizden 19’unu sığdırdık, CR-V de dahil olmak üzere önemli rakiplerimize sığdırdık

 

 


Volkswagen Tiguan – kazımkarabekir, osb, küçük osb diye bilinen sanayi sitelerinde rahatlıla bulabilirsiniz. Bütün firmalarda uygun fiyata bulabileceğinizden eminiz. Bunun sizlere faydası bir arıza sorununuzda yedek parçaya kolay erişimi ve uygun ücret ile beraber yola kaldığınız yerden devam edebilirsiniz Volkswagen Tiguan – Ankara da en uygun fiyata ve en kaliteli şekilde temin edebilirsiniz.

Volkswagen Tiguan Volkswagen Tiguan Specs & Pictures

listed in this advert.
Volkswagen Tiguan – Çekilişimiz Başladı ! Hemen Volkswagen Tiguan – Kazanmak için konuya mail adresinizle birlikte yorum gönderin... Her yorum 1 adet çekiliş hakkı demektir.

FAQ

Volkswagen Tiguan otomobilleri günümüzde ki fiyatı ortalama 147000- 5800000 TL arasında değişmektedir.

Volkswagen Tiguan otomobillerde hem otomatik hem de manuel segmentleri bulunmaktadır.

Volkswagen Tiguan otomobillerde otomatik vitesleri her kullanıcı için farklı yorumlanmaktadır.

Volkswagen Tiguan Almanya araçlarıdır.

No comment