Volvo S60 T3 Kullanıcı Yorumları ve Kronik Sorunları *2021

Volvo S60 T3 Kullanıcı Yorumları Yeni bir 2019 Volvo S60 satın aldım ve birkaç gündür iki kez mağazadaydı (aslında daha önce 3. randevu olacağını planlamıştım, ancak sonunda onu kaçırmıştım). Volvo S60 T3 Kullanıcı Yorumları Satın aldığım günden beri, medya konsolu biraz sorunluydu. Ancak, onu ilk aldığımda, şerit değiştirirken bir “servis gerekli” ışığının yanmasına neden olurken arabanın durmasıydı. Volvo S60 T3 Kullanıcı Yorumları

Volvo S60 T3 Kullanıcı Yorumları

volvo s60 t3 kullanıcı yorumları

Volvo S60 T3 Kullanıcı Yorumları Volvo‘ya götürdüm, 2-3 gün boyunca ellerinde tuttular ve aynı anda yakıt deposuna birden fazla sinyalin gittiği ve arabanın ölmesine neden olan bir bilgisayar sistemi arızası olduğunu söylediler. Bilgisayar sistemimi sıfırladıklarını ve sorunların% 90’ının halledileceğini söylediler (diğer% 10. Oradayken sormadan düzelttikleri arka süspansiyon geri çağırma idi). Arabanın olmayacağını garanti edip edemeyeceklerini sordum Bu bir güvenlik sorunu olduğu için tekrar ölür ve% 98 garanti dediler. Arabayı geri aldığımda, hala medya konsoluyla ilgili sorunlar yaşıyordum … esas olarak Apple CarPlay metin özellikleri ve radyo ses seviyesi sorunları. Bu yüzden önemli bir şey değil ama yine de sinir bozucu. Bir randevu ayarladım, ancak kaçırdım. Birkaç gün sonra kontrol motorumun ışığı yandı. Bu, arabanın ilk kez mağazaya girmesinden. Yaklaşık bir ay (veya daha az) sonra ve aracın şu anda üzerinde 4.000 milden daha az bir mesafe var.

Arabayı henüz geri almadım, ancak en az 2 gün dükkanda kalacağını söylediler ve masa başında bana bunun muhtemelen bir bilgisayar sorunu olduğunu söylediler. Benim için bir diğer can sıkıcı şey. Volvo’nun Apple’ı BMW gibi (deneyimim olan diğer lüks otomobil markası) Apples’a ödünç verenlere vermemesi. Size Hertz için bir kupon verirler (bunun için depozito ödemeniz gerekir). Geçen sefer bir Cadillac kiralayabildim. Bu sefer beni en berbat, en az donanımlı Toyota Corolla’ya koydular. Hayal kırıklığına uğradım ve hayal kırıklığına uğradım. Babam aslında Volvo’yu bana tavsiye etti ve arabayı gerçekten çok sevdim. Bu arabaya binmeden önce BMW’leri ve Audis’leri test ettim ve bu araçla test sürüşümden hemen sonra satıldım. İç mekan tamam, ancak S60’ın bu versiyonunun görünümünü seviyorum, sürücüyü seviyorum, güvenlik özelliklerini seviyorum, sadece yeterli güce sahip olmasını seviyorum (bir spor motor istemedim ama bir şey istedim pick-up ile), rahat ve teknolojiyi seviyorum (işe yaradığında).

Volvo S60 T3 Kronik Sorunları

Volvo S60 T3 Kullanıcı Yorumları Benzin kilometresi gayet iyi ve bagaj alanı aslında korkunç (bu, arabanın en büyük olumsuzluğu olurdu), ama genel olarak. Bu araçla o kadar heyecanlandım ki, bir Volvo tutkunu olmak için gemideydim ve şimdiye kadarki tek “pişmanlığım” SUV yerine sedanı seçmiş olmamdı. Şimdi her ikisinin de geçmişte arabalarını değiştirmek zorunda kalan son model Volvo sahipleriyle (XC90’lar) konuştum ve satışlar bana “arabanın bu versiyonunun yepyeni” ve “herhangi bir arabanın bilgisayar sorunları var “sanki bu bir bahanemiş gibi. Ayrıca 2016’dan itibaren S60’larla ilgili forumlarda benzer sorunların hesaplarını okudum. Artık bu otomobil markasına inancım yok ve bu deneyimden son derece hayal kırıklığına uğradım.

Şimdi her ikisinin de geçmişte arabalarını değiştirmek zorunda kalan son model Volvo sahipleriyle (XC90’lar) konuştum ve satışlar bana.  “Arabanın bu versiyonunun yepyeni” ve “herhangi bir arabanın bilgisayar sorunları var “sanki bu bir bahanemiş gibi. Ayrıca 2016’dan itibaren S60’larla ilgili forumlarda benzer sorunların hesaplarını okudum. Artık bu otomobil markasına inancım yok ve bu deneyimden son derece hayal kırıklığına uğradım. Şimdi her ikisinin de geçmişte arabalarını değiştirmek zorunda kalan son model Volvo sahipleriyle (XC90’lar) konuştum ve satışlar bana “arabanın bu versiyonunun yepyeni” ve “herhangi bir arabanın bilgisayar sorunları var.  “Sanki bu bir bahanemiş gibi. Ayrıca 2016’dan itibaren S60’larla ilgili forumlarda benzer sorunların hesaplarını okudum. Artık bu otomobil markasına inancım yok ve bu deneyimden son derece hayal kırıklığına uğradım.


Volvo S60 T3 kazımkarabekir, osb, küçük osb diye bilinen sanayi sitelerinde rahatlıla bulabilirsiniz. Bütün firmalarda uygun fiyata bulabileceğinizden eminiz. Bunun sizlere faydası bir arıza sorununuzda yedek parçaya kolay erişimi ve uygun ücret ile beraber yola kaldığınız yerden devam edebilirsiniz

Volvo S60 Volvo S60 Specs & Pictures

listed in this advert.
Volvo S60 T3 Çekilişimiz Başladı ! Hemen Volvo S60 T3 Kazanmak için konuya mail adresinizle birlikte yorum gönderin... Her yorum 1 adet çekiliş hakkı demektir.

Volvo S60 T3 Ankara da en uygun fiyata ve en kaliteli şekilde temin edebilirsiniz.
FAQ

Volvo S60 T3 otomobilleri günümüzde ki fiyatı ortalama 100 - 650000 TL arasında değişmektedir.

Volvo S60 T3 otomobillerde hem otomatik hem de manuel segmentleri bulunmaktadır.

Volvo S60 T3 otomobillerde otomatik vitesleri her kullanıcı için farklı yorumlanmaktadır.

Volvo S60 T3 Almanya araçlarıdır.

Volvo S60 T3 Her kullanıcı için bu yorum değişmektedir. Fakat genellikle araç kullananlar tarafından beğenilmektedir.

1 comment

CORREIRO7 says: - Ocak 11, 2021, 4:06 am

Thank you!!1