Volvo XC90 Yakıt Tüketimi – Volvo XC90 Özellikleri *2021

Volvo XC90 Yakıt Tüketimi son derece zarif ve teknolojik olarak gelişmiş 2021 Volvo XC90, en çok arzu edilen orta boy lüks crossover modellerinden biridir. Volvo , güvenlik bilincine sahip imajını desteklemeyi seviyor ve tek başına üç sıralı SUV’unu çok sayıda standart sürücü asistanıyla paketleyerek gerçeğe dönüştürüyor. Tam dijital gösterge kümesi ve tablet benzeri bilgi-eğlence dokunmatik ekranı gibi teknoloji meraklısı özelliklerin yanı sıra XC90, yarı otonom bir sürüş modu sunar. Volvo XC90 Yakıt Tüketimi , özellikle Audi Q7 ve Porsche Cayenne gibi daha sportif rakiplerle karşılaştırıldığında, direksiyonun arkasından pek ilgi çekici olmasa da, oyundaki en güzel iç mekanlardan birine sahip. Dört silindirli motor üçlüsü, hızlı ve güçlü 400 hp plug-in hibrit ile vurgulanmaktadır. Bununla birlikte, Volvo XC90 Yakıt Tüketimi hibrid kısa bir tamamen elektrikli menzile sahip. Yine de 2021 XC90, yedi kişiye kadar oturma kapasitesi olan mükemmel bir lüks araç.

2021’de Yenilikler Neler?

volvo xc90 yakıt tüketimi

Volvo XC90 Yakıt Tüketimi, 2021 XC90 serisinde bir dizi küçük değişiklik yapıyor. Her modelin artık ön park sensörleri direksiyon, yüksek basınçlı far yıkama, kablosuz şarj ile açmak, LED farlar ile standart olarak gelir, orta konsolun arkasında ve şirketin iki USB-C portları Bakım Key bir olanak sağlar, aracın en yüksek hızına sınırlamalar koyabilir. Plug-in-hybrid T8 artık Recharge adıyla markalanmıştır. Diğer güncellemeler arasında Savile Grey metalik boyanın eklenmesi, Bowers & Wilkins ses sistemi için güncellenmiş hoparlör konileri ve R-Design için yeni bir parlak siyah ızgara yer alıyor.

Fiyatlandırma ve Hangisi Satın Alınır

Volvo XC90 Yakıt Tüketimi en büyük SUV’u, orta sınıf T6 motor – 316 hp turbo ve süper şarjlı 2.0 litrelik dört silindir – ve zengin Inscription donanımıyla en iyi şekilde elde edildi. Orta sınıf R-Design’dan Inscription’a geçiş, lüks SUV alıcılarının kısa listelerinde olmasını beklediğimiz bir dizi özellik ekliyor. Bu, statelier dış kaplama, 20 inç jantlar, tamamen dijital bir gösterge grubu, şerit tutma yardımı, nappa deri döşeme, masaj işlevli havalandırmalı ön koltuklar ve Harman / Kardon ses sistemini içerir.

Motor, Şanzıman ve Performans

Volvo XC90 Yakıt Tüketimi, tümü Volvo’nun 2.0 litrelik turbo dörtlü temasına sahip üç versiyonda bulunabilir. Henüz test etmediğimiz temel model, önden çekişli 250 beygirlik turboşarjlı T5 motora sahip. Daha güçlü T6 versiyonu 316 beygir sonuçlanması doldurmanın sisteme supercharging ekler. Temel Momentum triminde isteğe bağlıdır ve Inscription modellerinde standarttır; motor yalnızca dört tekerlekten çekiş ile eşleşir. 400 hp bir hibrid XC90 T8T6 güç aktarma sistemi ile başlar ve iki elektrik motoru ve dış tarafta bir şarj portu ekler. Tüm XC90 motor varyantları sekiz ileri otomatik şanzımanla eşleştirilmiştir ve bu büyüklükteki bir araç için saygın ancak olağanüstü olmayan bir rakam olan 5000 pound çekme kapasitesine sahiptir. Sınıftaki birçok araçta olduğu gibi, Volvo virajların etrafında fark edilir şekilde eğiliyor, ancak direksiyon tepkileri doğru ve tekerleğin tüy kadar hafif ve ağır arasındaki farkı ayıran hoş bir ağırlığı var. Test arabamız isteğe bağlı havalı süspansiyona sahipti ve hoş, yalıtımlı bir sürüş sağladı ve çoğu yol durumunu iyi idare etti. Bazıları, özellikle keskin darbeler üzerine şasiden takırdamak, küçük kusurlara ihanet ediyor, aksi halde zarif XC90 ile ilgili birkaç sıkıntıdan sadece biri.

Yakıt Ekonomisi ve Gerçek Dünya MPG

Volvo XC90 Yakıt Tüketimi Plug-in-hybrid güç aktarma organı haricinde, XC90 , V-6 rakiplerininkilerle benzer EPA derecelendirmeleri elde ediyor. Sadece turbo versiyonu 21 mpg şehir ve 30 otoyolda derecelendirilmiştir, ancak turbo ve süper şarjlı versiyon bu rakamların 19 mpg ve 28 otoyoluna düştüğünü görür. İkincisini, kapsamlı test rejimimizin bir parçası olan 75 mil / saat otoyol yakıt ekonomisi rotamızda test ettik ve 27 mpg gözlemledik. Plug-in hibrit aynı gerçek dünya testinde 29 MPGe kazandı. Aynı zamanda 18 mil tahmini tamamen elektrikli menzile sahiptir, ancak bu, BMX X5 (31 mil) ve Lincoln Aviator (21 mil) gibi bu sınıftaki diğer plug-in-hibrit araçlardan daha kısadır .

İç Mekan, Konfor ve Kargo

Volvo XC90 Yakıt Tüketimi  iç mekanı, ortamın bir başyapıtıdır. Çekici tasarımdan malzemelerin kalitesine kadar, bunun gibi daha fazla araç olmasını dileriz. Yetişkinler, benzer rakiplere göre daha fazla diz mesafesi sunmasına rağmen üçüncü sırada mutlu olmayacaklar, ancak yolculuk kısa olması koşuluyla, erken gençler muhtemelen ikna edilebilir. XC90’ın geniş, kutulu silueti kargo taşıma departmanına yardımcı olur, ancak iç bölmeler bazı rakiplerde olduğu kadar geniş değildir.

Bilgi-Eğlence ve Bağlantı

Volvo XC90 Yakıt Tüketimi Yakışıklı, tablet benzeri 9,0 inç dokunmatik ekranlı bilgi-eğlence sistemi tüm XC90’larda standarttır ve kullanımı çoğunlukla sezgiseldir. Her model Apple CarPlay ve Android Auto özelliğine sahiptir; mobil bir Wi-Fi erişim noktası isteğe bağlıdır. Sistem, daha fazla yedekli sert düğme eklenerek geliştirilebilir.

Güvenlik ve Sürücü Yardımı Özellikleri

Volvo XC90 Yakıt Tüketimi , Ulusal Karayolu Trafik Güvenliği İdaresi’nden ( NHTSA ) beş yıldızlı çarpışma testi derecesi aldı ve Karayolu Güvenliği Sigorta Enstitüsü ( IIHS ) tarafından değerlendirilen son sürüm, En İyi Güvenlik Seçimi olarak adlandırıldı. Volvo’nun güvenlik taahhüdü efsanevidir ve üç sıralı crossover’ında yüklü bir sürücü yardım teknolojisi listesi bulunur . Temel güvenlik özellikleri şunları içerir:

 •  Standart ileri çarpışma uyarısı ve otomatik acil durum freni
 •  Standart kör nokta izleme ve çapraz trafik uyarısı
 •  Standart şeritten ayrılma uyarısı

  Garanti ve Bakım Kapsamı

  XC90, rakiplerine kıyasla yalnızca ortalama bir garanti planına sahiptir. Bununla birlikte, Volvo mükemmel ücretsiz planlı bakım sunarak bunları geride bırakıyor .

  •  Sınırlı garanti dört yıl veya 50.000 mili kapsar
  •  Güç aktarma organı garantisi dört yıl veya 50.000 mili kapsar
  •  Hibrit bileşenler sekiz yıl veya 100.000 mil boyunca korunur
  •  Ücretsiz bakım, üç yıl veya 36.000 mil için kapsanır


Volvo XC90 Yakıt kazımkarabekir, osb, küçük osb diye bilinen sanayi sitelerinde rahatlıla bulabilirsiniz. Bütün firmalarda uygun fiyata bulabileceğinizden eminiz. Bunun sizlere faydası bir arıza sorununuzda yedek parçaya kolay erişimi ve uygun ücret ile beraber yola kaldığınız yerden devam edebilirsiniz

Volvo XC90 Volvo XC90 Specs & Pictures

listed in this advert.
Volvo XC90 Yakıt Çekilişimiz Başladı ! Hemen Volvo XC90 Yakıt Kazanmak için konuya mail adresinizle birlikte yorum gönderin... Her yorum 1 adet çekiliş hakkı demektir.

Volvo XC90 Yakıt Ankara da en uygun fiyata ve en kaliteli şekilde temin edebilirsiniz.
FAQ

Volvo XC90 Yakıt Tüketimi otomobilleri günümüzde ki fiyatı ortalama 0,35 - 1 TL arasında değişmektedir.

Volvo XC90 Yakıt Tüketimi otomobillerde hem otomatik hem de manuel segmentleri bulunmaktadır.

Volvo XC90 otomobillerde otomatik vitesleri her kullanıcı için farklı yorumlanmaktadır.

Volvo XC90 Almanya araçlarıdır.

Volvo XC90 Yakıt Tüketimi Her kullanıcı için bu yorum değişmektedir. Fakat genellikle araç kullananlar tarafından beğenilmektedir.

No comment