Volkswagen Passat – Volkswagen Passat cc – Fiyat Listesi 2021

Genel Bakış

2021 Volkswagen Passat, uygun bir fiyat ve popüler bir ekipman için performans ve kişiliği değiş tokuş eder. VW sedan, küçük bir aile ile insanları memnun edecek konforlu bir sürüşe ve geniş arka koltuğa sahiptir. Her model, otomatik acil frenleme ve kör nokta izleme ile Apple CarPlay ve Android Auto gibi sağlam bir sürücü asistanı ve bilgi-eğlence özellikleri listesiyle birlikte gelir. Sadece önden çekişli Passat, işe yarayan bir dört silindirli güç aktarım mekanizmasına ve rekabetçi yakıt ekonomisine sahipken, Honda Accord ve Hyundai Sonata gibi rakipler de hibrit modeller sunuyor. Ve Toyota Camry ve Volkswagen Passat  Nissan Altima, her ikisi de dört tekerlekten çekiş ile donatılabilir. Bu nedenle, 2021 Passat tek numara bir midilli iken ve bazı sportif alternatiflerden daha az ilgi çekici olsa da, stil yerine barış içinde yer bulmakla ilgilenen insanları tatmin edecek.

2021’de Yenilikler Neler?

Volkswagen, 2021 Passat’ta büyük bir değişiklik yapmasa da, her model küçük bir fiyat artışı elde ediyor ve en üst seviye SEL seriden çıkarıldı. Bu, R-Line’ı yeni ana başlık yapıyor.

Motor, Şanzıman ve Performans

Volkswagen Passat Passat’ın tek bir güç aktarma organı seçeneği vardır: 174 hp turboşarjlı 2.0 litre dört silindirli ve altı ileri otomatik şanzıman. Testlerimizde, motor tüm devir aralığı boyunca pürüzsüz ve rafine edildi ve sedanın kolaylıkla hareket etmesine yardımcı oldu;

Volkswagen Passat

2020 Passat daha fazla tork üretiyor, ancak test etmedik. Otomatik, çoğunlukla düzgün bir operatördür, ancak yoğun trafikte düşük hızlarda sürünürken testimiz sırasında ara sıra tökezledi. İster otoyol kilometrelerinde yemek yiyin, ister arka yollarda alet edin, Passat meydan okumaya hazır. Yumuşak, neredeyse lüks bir sürüşü öngörülebilir kullanımla birleştirerek, mümkün olduğu kadar konforlu bir araç sağlar. Direksiyon doğru ve ağırlıklıdır, ancak sınıftaki diğer birçok kişide olduğu gibi, istediğimiz kadar geri bildirim sağlamaz.

Yakıt Ekonomisi ve Gerçek Dünya MPG

Volkswagen Passat Passat’ın turboşarjlı dört silindirli motoru verimli olacak şekilde tasarlandı, ancak EPA tahminleri benzer güç aktarma organlarına sahip  2019 modeli 25 mpg şehir ve 36 otoyol için derecelendirildi, ancak 2020 Passat’ın derecelendirmeleri yayınlanmadı.


Volkswagen Passat – kazımkarabekir, osb, küçük osb diye bilinen sanayi sitelerinde rahatlıla bulabilirsiniz. Bütün firmalarda uygun fiyata bulabileceğinizden eminiz. Bunun sizlere faydası bir arıza sorununuzda yedek parçaya kolay erişimi ve uygun ücret ile beraber yola kaldığınız yerden devam edebilirsiniz Volkswagen Passat – Ankara da en uygun fiyata ve en kaliteli şekilde temin edebilirsiniz.

Incoming search terms here:

  • 2021 passat cc
FAQ

Volkswagen Passat otomobilleri günümüzde ki fiyatı ortalama 135000 - 7500000 TL arasında değişmektedir.

Volkswagen Passat otomobillerde hem otomatik hem de manuel segmentleri bulunmaktadır.

Volkswagen Passat otomobillerde otomatik vitesleri her kullanıcı için farklı yorumlanmaktadır.

Volkswagen Passat Almanya araçlarıdır.

Volkswagen Passat Her kullanıcı için bu yorum değişmektedir. Fakat genellikle araç kullananlar tarafından beğenilmektedir.

No comment