Volkswagen Polo – Volkswagen Polo Otomatik Vites 2020

Volkswagen Polo iyi bir araba mı?

Volkswagen Polo Bu günlerde imalatçı araba serilerinde çok sayıda Rus kuklası var. Arabalar dışarıdan benzer görünme eğilimindedir, ancak harika olan şey, büyük otomobil lüksünün daha küçük modellere doğru ilerliyor olmasıdır. Volkswagen Polo bunun kanıtıdır – ona bakın ve firmanın büyük ve daha pahalı Golf’ü olduğunu düşündüğünüz için affedileceksiniz.

Ve içeride de aynı. Küçük bir otomobil için  oldukça lüks bir hisle çok rahat ve pratiktir. İçeride, kabini daha da aydınlatmak için yumuşak, kalamar gibi plastiklerin yanı sıra bir dizi renkli gösterge paneli süslemesi var.

Tüm bunlar Polo’ya gerçek bir büyük araba hissi vermeye yardımcı oluyor – 2018 carwow ödüllerinde Küçük Efsane Ödülü’nü almasının ana nedenlerinden biri, Skoda Fabia, Seat Ibiza ve Ford Fiesta gibi alternatif küçük arabaları görerek.

Ön koltuklarında bol miktarda koltuk ayarı olduğundan ve alternatiflerde bulacağınızdan daha fazla tavan boşluğu bulunduğundan, Polo’nun içinde rahat etmek kolaydır. Arka tarafta da işler eşit derecede rahat ve Volkswagen Polo’nun arka kapıları olduğu için arka koltuklara tırmanmak çocuk oyuncağı.

Volkswagen Polo‘nun her versiyonu, net grafiklere ve duyarlı, sezgisel menülere sahip kaygan bir 8 inç dokunmatik ekran bilgi-eğlence sistemi ile birlikte gelir. Ve en temel S donanımından kaçındığınız sürece, bu sistem aynı zamanda Apple CarPlay ve Android Auto akıllı telefon yansıtma ile birlikte gelir. Ancak Polo’nun en önemli parçası, geleneksel kadranların yerini alan isteğe bağlı bir dijital ekran olan 12 inç Aktif Bilgi ekranıdır.

Volkswagen Polo Performans Ve Turbo

Volkswagen Polo‘yu çeşitli benzinli ve dizel motorlarla alabilirsiniz ve çoğu manuel şanzımanla gelir. Bununla birlikte, 1.0 TSI benzinli bir motora giderseniz, yedi vitesli otomatik şanzıman seçeneğiniz de var.

Turboşarjlı 95hp 1.0-litre TSI’yi tercih edin. Bu motor yalnızca kullanışlı bir ekstra güce sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda temel

volkswagen polo

motordan daha ekonomiktir. Bununla birlikte, otoyolda çok fazla sürüş yaparsanız, 1,6 litrelik dizellerden birini düşünmeye değer.

Volkswagen Polo da etkileyici bir şekilde sürmek için rahatlatıcı. Volkswagen Polo yedek parça Şehirde rahattır ve virajlı kır şeritlerini güvenle aşar. Tamam, bu yüzden sürmek SEAT Ibiza kadar eğlenceli değil ama Polo otoyolda daha sessiz ve engebeli yollarda daha az zıplıyor.

Dahası, tüm Polo, yolda bir engel algıladığında frenleri devreye sokan otomatik acil frenleme ve Euro NCAP’den tam beş yıldız çarpışma derecesi ile birlikte gelir.

Bu nedenle, güvenli, geniş, iyi yapılmış, konforlu ve en son teknolojiye sahip küçük bir araba arıyorsanız, Polo kısa listenizin en başında yer almalıdır.

En son Volkswagen Polo fırsatlarına bir göz atın veya aşağıdaki düğmeyi tıklayarak favori VW Polo modelimizde ne kadar tasarruf edebileceğinizi görün …

 


Volkswagen Polo – kazımkarabekir, osb, küçük osb diye bilinen sanayi sitelerinde rahatlıla bulabilirsiniz. Bütün firmalarda uygun fiyata bulabileceğinizden eminiz. Bunun sizlere faydası bir arıza sorununuzda yedek parçaya kolay erişimi ve uygun ücret ile beraber yola kaldığınız yerden devam edebilirsiniz Volkswagen Polo – Ankara da en uygun fiyata ve en kaliteli şekilde temin edebilirsiniz.

Volkswagen Polo Volkswagen Polo Specs & Pictures

listed in this advert.
Volkswagen Polo – Çekilişimiz Başladı ! Hemen Volkswagen Polo – Kazanmak için konuya mail adresinizle birlikte yorum gönderin... Her yorum 1 adet çekiliş hakkı demektir.

FAQ

otomobilleri günümüzde ki fiyatı ortalama 85000 - 2000000 TL arasında değişmektedir. Volkswagen Polo

Volkswagen Polo otomobillerde hem otomatik hem de manuel segmentleri bulunmaktadır.

Volkswagen Polo otomobillerde otomatik vitesleri her kullanıcı için farklı yorumlanmaktadır.

Volkswagen Polo Almanya araçlarıdır.

Volkswagen Polo Her kullanıcı için bu yorum değişmektedir. Fakat genellikle araç kullananlar tarafından beğenilmektedir.

No comment